Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek zárkózott férfihoz?

Figyelt kérdés
Sok fiú legyeskedik körülöttem, így egyik sem igazán kelti fel a figyelmem, viszont a minap összefutottam egy sráccal, akit látásból mindig ismertem. Eléggé zárkózott, nincs sok önbizalma, viszont nagyon szeretném megismerni, de nem vagyok az a rámenős típus. Így ezért szeretném tudni kedves introvertált férfiak, hogy hogyan kellene közelítenie hozzátok egy fiatalabb lánynak? 18/L

2020. jún. 27. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a férfi? Honnan ismered? Milyen gyakran futtok össze véletlenül?
2020. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren kezdjél el vele beszélgetni.
2020. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem a személyes közeledéssel sem lehet gond.

Próbáld meg, hátha lesz valami.

2020. jún. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
25+, szinte egyáltalán nem találkozunk, max.pár évente 1x
2020. jún. 27. 23:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor flörtöljek nyíltan és/vagy hívjam el valamerre?
2020. jún. 27. 23:35
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy. Neki kell téged akarnia. Az ilyen típusú emberekkel egyszer valaki kikezd, átveri,átlát az ilyen típuson és többet senki nem tud kikezdeni velük, mert megveti a kezdeményező nőket.
2020. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő egy normális pasi, akkor őszintén közeledj, nem kell semmi trükk, legyél önmagad, próbáld meg összehozni hogy "spontán" találkozzatok, mosolyogj, bátorítsd, próbáld megnevettetni valamivel, akár öniróniával. Azt nyugodtan mondhatod, hogy nagyon szimpatikus neked és szeretnéd megismerni, de ne nyomulj, mert oké, te kezdeményezel, finoman, viszont utána maradj nő, és hagyd, hogy lépjen ő is, türelmesen. Innen már tudja, hogy tetszik neked, és ha viszonozza akkor ha csigatempóban is de lépni fog :)
2020. jún. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Intróként azt tanácsolom hogy jelöld be Fb-n és írj rá hogy köszi hogy bejelöltél meg ilyenek. Kicsit bókolj neki. Nem kell nyomulni. Beszélgess vele, kérdezd meg mikor lenne kedve egyet sétálni veled. Ha nemet mond fogadd el, vagy ha más programot ajánl fagyi, kávézó, vagy valami fesztivál sztem elfogadhatod.

Csak legyél jófej türelmes. Ha bunkó akkor van oka hogy nincs senkije. Ha nyitott feléd akkor ne hagyd veszni.

28F

2020. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jézusom, annyira béna voltam, hogy alig mertem hozzá szólni😅 Szerencsére nagyon figyelmesen és tapintatosan próbált kezdeményezni többször is (beszélgetést), amit elmondhatatlanul értékelek, remélem összejön! 😄
2020. júl. 10. 19:20
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy! A kommunikáció a jó kapcsolat alapja. Egy kukával mihez kezdenél?
2021. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!