Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 éves pasiként,Budapesten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sörgyári portás kérdése:

29 éves pasiként,Budapesten, nettó 160 ezres fizetéssel lehet barátnőm ,vagy túl szegény vagyok?

Figyelt kérdés
szobát bérlek, éppen hogy csak meg tudok élni, semmi másra nincs pénzem csak a fizikai létfenntartásomra.
jún. 28. 00:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%

Barátnővel, barátnő nélkül is tanulnék valamilyen más szakmát is,

hogy mellékállásban még dolgozhassak, vagy váltai tudjak.

jún. 28. 00:10
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 160 ezres fizetésed mellé van saját lakásod és kocsid, akkor nem gáz.
jún. 28. 00:13
 3/51 anonim ***** válasza:
85%
Targonca jogsi? Havi 250-300 a fizu!
jún. 28. 00:13
 4/51 A kérdező kommentje:
Honnan lenne lakásom? Nincs. Kocsim se.
jún. 28. 00:14
Gyertek csajok!
 5/51 anonim ***** válasza:
91%

Persze, így is találhatsz barátnőt, ha tudsz valami pluszt nyújtani. Mondjuk, jó kinézetet.

Amúgy mit dolgozol, miért nem képzed magad vagy keresel más melót? Vidéken 160 még okés lehet, de szerintem a fővárosban elég kevés.

jún. 28. 00:16
 6/51 anonim ***** válasza:
Lehet.
jún. 28. 00:17
 7/51 A kérdező kommentje:

Képezném én magam, csak nincs rá időm, de főleg pénzem.... gyorsétteremben dolgozom.

Amúgy normális pasi vagyok. Jóképű az nem.

jún. 28. 00:18
Kullancsriasztó, szúnyogriasztó
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

6.-nak.

Ja, egy csöves csajt.

jún. 28. 00:18
 9/51 anonim ***** válasza:
88%
Kifogások. Nincs rá időm. Aki akar az életén változtatni, az változtatni is fog, és nem itt rinyál :D
jún. 28. 00:22
 10/51 A kérdező kommentje:

Én arra vagyok kíváncsi hogy lehet e így nőm, vagy a nőknek ez kevés. Én elvagyok amúgy, annyira nem zavar hogy nincs pénzem.

De nemt udom nyaralni vinni a nőt, meg etetőbe.

jún. 28. 00:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!