Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 29 éves pasiként,Budapesten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves pasiként,Budapesten, nettó 160 ezres fizetéssel lehet barátnőm ,vagy túl szegény vagyok?

Figyelt kérdés
szobát bérlek, éppen hogy csak meg tudok élni, semmi másra nincs pénzem csak a fizikai létfenntartásomra.
2020. jún. 28. 00:09
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
0%

Hát, nem tudom. A gyorséttermek tényleg nem a legjobban fizetnek, viszont belehet húzni náluk jó pár pótlékot (hétvége, sok helyen éjszaka) és azért ők is szokták emelni a dolgokat. Legalábbis, ahogy ott dolgozó haveroktól hallottam.

És azért valljuk be, nem a legleterhelőbb meló. Mellette azért lehet tanulni.

2020. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
38%

"Én elvagyok amúgy, annyira nem zavar hogy nincs pénzem."

Kezdhetted volna így. Na, így nem lesz barátnőd :D

2020. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
Apám, neked nem is kell nő, ha így beszélsz. Nem akarsz változtatni az életeden, hogy jobb legyen, de elvárod, hogy majd legyen egy olyan barátnőd, akinek nincsenek igényei.
2020. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

A barátnő igényeit miért nekem kell kiegelégíteni? Mármint az anyagiakat... az az ő dolga nem?


Vagy akkor aki szarul keres, ennyi volt, nem lehet csaja?

2020. jún. 28. 00:31
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

"A barátnő igényeit miért nekem kell kiegelégíteni? Mármint az anyagiakat... az az ő dolga nem?"

Miért? Hol írtuk, hogy neked kéne?


"Vagy akkor aki szrul keres, ennyi volt, nem lehet csaja?"

Hiába próbálod erre kihegyezni, nem erről van szó. Te egyszerűen céltalan vagy. Hogy alapozzon rád egy nő, de akár egy férfi is?

2020. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Miért lennék céltalan? Én is vágyom pl. családra, gyerekekre, majd. Aki szegény az automatikusan céltelen?
2020. jún. 28. 00:36
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

Én is vágyok arra, hogy autót vezessek, de azért van annyi eszem, hogy mondjuk nem gyalog állok ki futkározni az autópályára, hanem magam alá teszek egy autót.

Oké, hogy vágysz családra, de mégis miből, hogy akarod eltartani a gyereket? Viszel nekik kaját a mekiből, aztán annyi lesz a kaja? Amennyit keresel, arra szerinted miért alapozna családot olyan, aki tett már azért, hogy haladjon az életben?

2020. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

A nő is dolgozhat. GOndolom nem az első szegény lennék akinek gyereke van. Másodállást is tudok vállalni ha több pénz kell.


Vagy akkor ne akarjak semmit mert nem keresek nettó 500 ezres és nincs házam?

2020. jún. 28. 00:39
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

"A nő is dolgozhat."

Miért, ki mondta, hogy nem? De, a te fizudnál a legtöbb nő és férfi többet keres. És többet is akar keresni.


"GOndolom nem az első szegény lennék akinek gyereke van."

Valóban nem, de ettől még nem lesz a többségnek vonzó ez. Gondolom, ha választhatnál most hirtelen, hogy milliókat keress és jó helyen élj vagy minimálbérért borsodban egy putriban, nem a másodikat választanád...


"Másodállást is tudok vállalni ha több pénz kell."

Várjámá', akkor miért nem csinálod és miért nincs időd képezni magad?


"Vagy akkor ne akarjak semmit mert nem keresek nettó 500 ezres és nincs házam?"

De, bármit akarhatsz. Hol írtuk, hogy nem akarhatsz bármit? Annyit írtunk csak, hogy ne lepődj meg, ha mások ezeket nem veled akarják. Velem sem fog Selena Gomez randizni és nekem ezzel nincs is semmi problémám.

Én is nettó 160.000 körül keresek. És most keresek másik munkahelyet, miközben képzem is magam. És van barátnőm, mert tudok valami pluszt is nyújtani.

2020. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Tehát úgy keresel mint én, de ekézel hogy ilyen keveset senki nem keres....


Azért nem csinálom most mert egyedül ennyi pénz is elég. Nem is hallasz panaszkodni hogy erre meg arra nincs pénzem...


Viszont ha neked van barátnőd, nekem miért ne lehetne? Különb lennél? Még a fizetésünk is ugyanannyi...

2020. jún. 28. 00:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!