Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy dagadt nő van rám indulva....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dagadt nő van rám indulva. Hogy rázzam le?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy először nem láttam a testét. Arcra egész vállalható, de irgalmatlan kövér. Kretén vagyok, mert hosszú ideje nem volt senkim és belementem a taliba. Ma lenne délután, de nincs kedvem ahhoz, hogy folyton csak hústornyoknak jövök be. Akkor inkább maradok egyedül. Pedig én sportolok, odafigyelek magamra.

Egy netes oldalon ismerkedtünk meg. Kedves, meg aranyos, de ahogy láttam, hogy egy karja olyan vastag, mint nekem kettő, elment a kedvem tőle.

De megbántani nem akarom. Nagyon teper, valószínűleg ezer éve nem kormolta ki senki.


2020. jún. 28. 11:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Miért vagyok vicces? Ez inkább siralmas, hogy mindig ez a helyzet.
2020. jún. 28. 12:16
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Az a siralmas, hogy nem veszed észre saját magad.
2020. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂
2020. jún. 28. 12:36
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Mondd le nyugodtan, ne huzzad az idejet. Jobb neki nelkuled, legalabb lesz egy fasza delutanja.
2020. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ha nők írnak ugyanígy kövér/csúnya férfiről, piedesztrálra emelik, és mondják neki, hogy ő a legjobbat érdemli.
2020. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!