Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sugar baby-k milyen támogatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar baby-k milyen támogatást vártok el egy pasitól?Anyagiak,ruhák,ékszerek,kocsi?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Ez engem is érdekel, de az ilyen riherongyokból is van többféle.

1. Van aki alkalmanként elkér 40-60e ft-ot egy kis együttlétért, tehát sima prosti csak nem ismeri be és a puncs.hu oldalon adja elő magát és próbál összeszedni gazdag kuncsaftokat.

2. Van akinek fix ember kell, akik általában tényleg jól is néznek ki, azoknak milliós igényeik vannak. Ruhától kezdve a nyaralásig minden.

Attól függ kit fogsz ki, de ezek nem olcsók, sokkal olcsóbb kurvázni, mert ezek kiaszgolják, hogy neked van és bármit bevetnek, hogy elszedjék tőled, vagy lehúzzanak minél több pénzzel

2020. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudna olyat nyújtani egy lány, amiért ennyit adnék. :D
2020. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt alberlom aki állítása szerint nem volt az.


Albérletet fizette a pasi havi 240 plusz rezsi.


Megélhetési pénz.


Kirándulások nyaralások


Autót kapott; Range Rover, ez olyan 30-35 millió , de a nő bogott mert a csavoja smucig volt mert nem tankoltatta teli a szalonnal.


Ezek alapján szerintem havi 1-2m egy ilyen nő bérleti dija

2020. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Több kategória van, van az alkalmi szex több 10e ft-ért meg, ők természetesen több pasit tartanak, van aki kapcsolatnak álcázza és vinni kell nyaralni, étterembe, meg amihez kedve van + eltartani, neki is van egy dugópajtija még az eltartója mellett, nem is egy és van a legdrágább aki elvileg csak veled van, de az már tényleg csak a jólmenő vállalkozók csajai, akiket látsz a luxusautókba és azt gondolod, azt a qurva de jó csaj, nah az a milliós kategória, de cserébe bomba nőd van
2020. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősöm, ide járt egy képzésre fél évet, amúgy román lány, az angol üzletember fizette neki a szállodát a belvárosban (rákerestem kb 50 egy éjszaka) ezen kívül kapott ruha pénzt mielőtt jött meglátogatni (200 k körül) és volt egy havi fix összeg amit még kajára költhetett, azt nem tudom mennyit. Azóta megházasodott egy másikkal és stylistként dolgozik Németországban:D
2020. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mikeXxX ***** válasza:
74%
Aki egy ilyennek fizet annak jó nyomorult élete lehet 😂! Minek fizetni magyarázza már el valaki🤦‍♂️? 40f
2020. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes és neki igy jó
2020. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyagiak, és együtt töltött idő.
2020. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Ruha,cipo,ekszer nem kell. En csak belvarosi penthouselakasokat gyujtok. Vagy teljes haztombot.

Megtehetem,h ilyet kerjek es kapjak.


N

2020. júl. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Pénz. Ha nem ismer és nem tudja, mire van szükségem pláne. Minden más csak sallang.
2020. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!