Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőtt korban hanyadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt korban hanyadik randin ideális az első csók? Úgy 22 felett

Figyelt kérdés
Úgy hogy előtte teljesen ismeretlenek vagytok egymásnak.

2020. jún. 30. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A másodikon.
2020. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Amikor úgy ézred.
2020. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amikor érzitek. Ez nem változik korral. Ha valakivel annyira egy hullámhosszon vagytok és olyan szuperül érzitek magatokat, akkor az első randin sem túl korai. Ha viszont nem érzitek magatokat olyan felszabadultnak az elején, kell még egy kis idő, akkor akár a 3-4-5. randin is eljöhet ez a pillanat. Személy szerint úgy gondolom, hogy ha a 4-6. randi környékén még nem érzitek úgy, hogy csókolóznátok, akkor ott már nem kéne tovább erőltetni ezt az ismerkedősdit, de ez persze én vagyok, sokaknak mélyebb érzelmi elköteleződés kell az ilyesmihez, vagyis a fentebb leírtak személyfüggőek is lehetnek. De szerintem a kornak ehhez sokkal kisebb köze van, mint bármi másnak.


27/N

2020. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem a fiú most az első randin számított a csókra, helyette csak arcra puszit adtam. Én még ezt korainak gondolom 2 óra beszélgetés után. 2.-3. randin már simán mehet.
2020. jún. 30. 10:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3. randi, elson se gaz ha ugy erzitek mind a ketten, de szerintem elson semmikepp sem alap. Eleve izgibb a masodik randit ugy varni, hogy na itt mar lehet csok is lesz :) Az elso randi elott boven eleg izgalom, hogy vajon milyen a masik.
2020. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: akkor jól csináltad. A következőre se úgy menj el, hogy a végén megcsókolod. Amikor a helyzet adja és szeretnéd, akkor tedd meg. Nincs erre forgatókönyv.
2020. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Mivel nem szeretnék beégni, így a nőre hagynám a döntést. Amikor ő akarja. A szexet szintén. Nincs annál kellemetlenebb, amikor elutasítanak.
2020. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet adja magát 😉😊
2020. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
2.vagy 2.randikor már mehet a csók, ha közös a vonzalom 😋
2021. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!