Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell okosan kezelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell okosan kezelni az anyagiakat randizásnál?

Figyelt kérdés

Itt egymásnak ellentmondó tanácsokat adnak. Amelyik férfi nem fizet, az smucig bunkó. Amelyik fizet, annak a pénzéből a lányka egy darabig kajál és szórakozik, majd megunja és előáll egy hülye kifogással, (nincs meg a kémia, most nem akarok kapcsolatot, legyünk barátok) hogy aztán két hét múlva már mást hülyít. De ilyenkor is a pasi a hülye, mert minek fizetett neki. :D Most akkor mi van?

Ja és mondjátok, hogy nem kell semmi drága dolog, de aki nem költ sokat a nőre randizáskor, azzal akkor se jön össze senki, ha amúgy tetszett volna neki.



2020. jún. 30. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Kajálás után gyorsan kell szaladni.
2020. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:


Egy normalis no eltartja magat es nincs szuksege h mindent fizessen neki a parja.


Egy normalis pasi meg nem akad ki azon ha egyszer nem o fizet, es nem erzi magat gyengenek ettol.

2020. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

első randit egy kv-zó vagy teázó egy italt fizetsz vagy séta és egy fagyi max 1000.-

ennyi elég

ha lesz több már lehet "felezni" mondjuk te fizeted a mozit ö a popcornt üdcsit vagy fele-fele

nézd meg h a lány felajánlja e a fizetést az első randin, ezért ezt illik, hajlandó e felezni a köv randin - ha nem akkor mond meg neki h ezért nem akarsz többet tőle ... ha nyitott de pl nincs pénze az más, de ne legyél lúzer !


finoman el kell ejteni h nem bankautomata vagy...


ne ess túlzásokba egyik oldal fele se de figyelj h azért madárnak se nézzenek ...


mondom ezt úgy h nőként első randin nem engedem h a pasi fizessen nekem :D lévén mire odaér addigra fizettem és megrendeltem a teám vagy kávém :D

2020. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin egy kávé vagy fagyi bőven elég.
2020. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 én még nem találkoztam olyannal, akinek eszébe jutott volna beleadni.

#3 jókat írtál köszi a válaszod!

#4 persze, de van második és harmadik randi is.

2020. jún. 30. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: A többedik randi már lehet kölcsönös. Persze változhatnak a dolgok, ha már dolgozó, jól kereső a pasi és a lány diáklány.
2020. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Első randin azért nem árt, ha a férfi fizet, de minimum felajánlja. Értelemszerűen olyan helyre kell vinni, hogy utána akkor se sirjal rajta, ha nem jön össze a csaj. Azaz nem kell Michelin csillagos étterembe vinni és 50 ezer forintot fizetni egy vacsira (de még csak 10-et se), de azért nehogymár 1-2 ezer forint ne férjen bele (egy szelet süti, üdítő).


Ha kicsit is normális a lány, akkor a második randin jó eséllyel fel fogja ajánlani a fizetést, vagy visszahív.

2020. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy süti árába azért nem rokkansz bele. A vacsirandi nekem túl merev.
2020. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!