Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csábítottad már el valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csábítottad már el valamelyik orvosodat?

Figyelt kérdés
Hogy, s mint történt, ha igen? :-D
2010. aug. 2. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sajnos nem, de a nődokim elég aranyos:DDD
2010. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még nem
2010. aug. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

még sajnos nem.

elakartam csábítani,csak a foghúzás közben kiderült hogy családos.:(

2010. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszett a sebész,aki levett pár anyajegyet a hátamról,ő is flörtölt velem,de képtelen voltam én kezdeményezni...Folyton arra gondoltam,hogy ő látott már engem iszonyú undorítóan,véresen,kiszolgáltatva a műtőasztalon,ezek után hogy kivánna meg? :(
2010. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én majd a boncolóorvosomat akarom.
2010. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 McKúr ***** válasza:
90%
Majd bemegyek az urológusomhoz és meghívom egy piros pöttyös rudira
2010. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mikor prosztatavizsgálaton voltam egy pillanatra elgondolkoztam a dolgon:D
2010. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én iskolai orvosi vizsgálaton próbáltam jó benyomást tenni a dokinőn a legnemesebb szervemmel mert elég jól ismertem.a szomszédom volt....nem sokkal utánna elkezdtünk járni mert már régóta udvaroltam neki és azt mondta hogy orvosi vizsgálatot még nem végzett álló péniszen
2010. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fogorvosomnál van egy asszisztens (illetve a fogorvosom fia) és mindig ha mentem, akkor annyira bámult :D De tényleg ha az anyja elfordult valamiért és jól rám lehetett látni, akkor ő elkezdett bámulni. Amúgy tetszett nekem is, elfogadtam volna, de semmit nem lépett. Meg amúgy gondolkoztam rajta, hogy vattával kitömött szájjal lehet nem vagyok olyan vonzó :D
2010. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Háziorvosnál pl.egy megfázásnál még oké lenne,ha nem egy kiöregedett bácsika lenne :DDDe egy csomó orvossal ciki helyzetben találkozhatunk :S
2010. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!