Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak meg akart dugni? Vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak meg akart dugni? Vagy én képzelek bele ilyet? bővebben

Figyelt kérdés

Eddig 3 randink volt. Az utolsón csókolóztunk is, elég sokat, és már elkezdett simogatni/fenékfogdosást/nyulkálni is, de mondtam hogy ezt még ne, és utána abba is hagyta. Egyszer azt is mondta, hogy mostmár hagyjuk abba mert kicsit le kéne nyugodnia. Viszont randin egyszer sem fogta meg a kezemet, csak néha átkarolt. Csak egy sima szájrapuszival váltunk el és hogy majd halljuk egymást.

Lehet hogy csak arra ment hogy megdugjon és mivel nem adtam be a derekamat már nem leszek érdekes? Most teljesen ráparáztam erre, mert egy nagyon jó embernek ismertem meg és csak jót hallottam róla.

Én 22L,ő 23F



2020. júl. 1. 23:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy még azért ne írjam le őt ennyire? Mert tetszik a fiú
2020. júl. 1. 23:47
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha valóban akar tőled valami komolyat akkor inkább értékelni fogja. Ha meg emiatt nem leszel neki érdekes és csak dugni akart akkor nem veszítettél semmit.
2020. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 The Dead and Dreaming ***** válasza:
86%
Ez abból ki fog derülni, ha keress még téged és érdeklődik-e felőled. Ha igen akkor biztos, hogy nem csak lefeküdni akart veled.
2020. júl. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Dugni akar ez egyértelmű és hamar is rá is tért a lényegre. Nagyon nagy játékos! És fog még keresni hidd el, mert élvezik a becserkészős időszakot. Most kell a sarkadra állnod és most kell meghúzni a határaidat, hogy csávó először is megismerkedünk aztán ha érzelmek is lesznek, akkor talán beadom a derekam! Ne feküdj ismeretlen pasi alá!!!
2020. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Idovel kiderul. Huzd meg egy kicsit.
2020. júl. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Maskor meg azt mondjátok hogy első randin már csók kell, másodikon meg szex. Szerintem csak próbálta kimutatni hogy valóban tetszel neki. Attól függ mennyire gondolja komolyan hogy keres-e még a közeljövőben.
2020. júl. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Meg is érdemled! Férfivel ismerkedj, ne kis takonnyal!
2020. júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem mehetsz biztosra.

Sosem volt olyan kapcsolatom, ahogy csak meg akartam volna dugni a lányt. Viszont, ha el kezdett volna játszadozni, ahogy a 4-es javasolja, akkor én léptem volna le. Volt, amikor harmadik randin ágyba bújtunk, volt amikor az első csók szeretkezésbe ment át, de volt, amikor hónapokig ismerkedtünk. De amikor már csókolózunk, akkor nyilvánvaló, hogy a lány sem bizonytalan már, ő sem csak barátkozni szeretne.


Még a 4-eshez: Isten mentesen meg az olyan nőtől, aki nekem beadja a derekát! Ha ez tőle olyan nagy áldozat, akkor köszi, de nem kell! Persze nem biztos, hogy egy időben alakul ki a vonzalom a két félnél, de olyannal még nem találkoztam, aki nem várta az első szeretkezést, csak túl akart lenni rajta.

2020. júl. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a helyzet (és ezt most nem “időskent” írom) de amikor Veled egykorú voltam én is hasonlókat engedtem és vártam, hogy keressen, agyaltam gondolkodtam. Hány db ilyen jellegű kérdés van a gyk taramban :D na mindegy. Tehát idősebb leszel rájössz, hogy aki igazán tisztel és szeretne Veled komolyabban tervezni, az nem fog első pár randin kanosan nyulkalni, tapizni stb. De amúgy kérdésedre válaszolva nem tudom, mert tok más egy fiatal srác mint a korombeliek. Nekem az volt a taktikam, hogy randi után írtam a srácnak, hogy remek este volt, remelem megismételjük valamikor és ennyi!!!! Ha nem válaszol egyértelmű. Ha utána keres akkor egyértelmű, de ha ilyen kétes “ahh nem tudom, sok a dolgom stb” bullshit “meg most minden összejött...” akkor vagy hagytam a fenébe vagy rákérdeztem pacekba hogy mit is szeretne. 90% nem mondja meg őszintén de van a 10% aki igen.
2020. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!