Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokat csókolóztunk a randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat csókolóztunk a randin, elváláskor csak egy sima szájrapuszi volt. Akkor következő találkozásnál mi legyen? Arcra puszi, szájra puszi, vagy egy kis csók?

Figyelt kérdés

Én még nagyon kezdő vagyok randizás terén. Eddig 1 hosszú kapcsolatom volt. Most kezdtem el randizni egy fiúval, a 2. randin volt többször csók. És pénteken is találkozni fogunk. Hogy megy ez? Nem akarok cikiskedni. Mindig kocsival szokott eljönni értem, szóval beszállok mellé, akkor főleg az én döntésem hogy mi van ilyenkor...

23L



2020. júl. 2. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy jön, szerintem egy szájrapuszi mehet ha csak bepattansz mellé. Rendes csók csak akkor ha kiszáll a kocsiból és úgy vár téged.
2020. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszallsz es ahogy kozelitesz fele, erezni/latni fogod, hogy mi lesz..milyen iranyt vesz az arca.
2020. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!