Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon most azt várja, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most azt várja, hogy én keressem ?

Figyelt kérdés
Már elég régóta győzköd a srác, hogy találkozzunk. Annyira nem voltam nyitott felé, de a kitartását értékelve, adtam egy esélyt neki. A találkozónk inkább egy jó ki baráti beszélgetésre hasonlított, de én jól éreztem magamat. Eddig inkább a rossz oldaláról ismertem, de most szimpatikusabb lett. Aznap végül függőbe maradt, hogy hogyan tovább. Másnap Ő keresett meg azzal a szándékkal, hogy én így képzeltem-e el a talit és megvitattuk, hogy egész jíl elvoltunk. Azóta viszont nem keresett. Most arra vár, hogy én lépjek vagy ő mégsem érezte jól magát ? (Én 21l, Ő 27f)

2020. júl. 5. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hátha ő is azt mondta jól érezte magát, akkor ha nem hazudott lehet csak dolga van azért nem ír. Ha meg eddig csak ő keresett kereshetned neha te is hogy erezze erdekled, mert ha nem te, majd más fogja.
2020. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hasonlóban vagyok én is. Csak én vagyok a hím. Vírus miatt ugye 1.5hónapig semmi tali. 3-ra jött össze valami is. Aranyos a lány, de baráti lett a beszélgetés is.

Annyi mindenről beszélgettünk már, hogy szabályosan elfogyott a témáim és hapi eseményekről tudok csak témát már kezdeni vagy amit eszembe jut, vagy látok balamit. Ilyenkor igen, nekem is jól esik, ha kezd valami témát a leányzó, hogy nem csak én erőlködök csak. Jó visszajelzésnek is, hogy beszélgetni szeretne, ezzel szorosabbra fűzni a kapcsolatot.


Képekben: Azért egy pórázon húzni a kutyát nem jó érzés, aki nem akar menni sehova.

2020. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pattintott.
2020. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hapi - napi
2020. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig mindig ő keresett téged és ő kezdeményezett, akkor miért esik nehezedre egyetlen egyszer végre neked keresni őt? Elég szar érzés lehet neki, hogy mindig ő kezdeményez, te meg full letojod, nem gondolod?
2020. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert nem lóg lábad között még neked is lehet akaratod szándékos, szóval keresd ha akarsz vele beszélni. Vagy ennyire hozzaszoktal hogy mindent csak úgy megkapsz?
2020. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tarskeresorol, akkor semmikepp. Akkor egyertelmuen ujabb randikra jar.

Ha nem onnan, nekem ez akkor is nyomaszto, de egyszer irhatsz ra, utana tenyleg o lep, ha akar.

2020. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) "19:48" nem társkeresőről ismerem, egy településen lakunk, csak eddig elkerültük eléggé egymást.
2020. júl. 5. 19:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak azt felejtetted el leírni, hogy az "azóta" mennyi időt jelent. :)

Simán lehet, hogy volt már programja a hétvégére.

2020. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!