Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak egy csajnak 15 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy csajnak 15 év után?

Figyelt kérdés
Van egy régi osztálytársnőm, akit 15 éve nem láttam, most találtam rá facebookon, és szeretnék vele megismerkedni,és ha sikerül, összejönni... Csak nemtom mit írjak neki így elsőre... Annak idején a suliban sem nagyon voltunk egy partiban... Hogyan kezdeményezzek ilyen helyzetben?

2020. júl. 15. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy örülsz, hogy megtaláltad, esetleg egy kis nosztalgiázás. Megkérdezed, hogy mi van vele, aztán majd alakul.
2020. júl. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit az elso irta

Aztan vagy alakul vagy sem

2020. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél könnyebb helyzet nem is lehetne. Kinek hogy alakult az élete, kiről mit tudtok, nosztalgiázás...ez kellő alap ahhoz, hogy ha egy hullámhosszon vagytok, akkor folytatni tudjátok a beszélgetést a régi dolgoktól függetlenül is.
2020. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha már akkor sem voltál vele egy "partiban", amikor egy osztályba jártatok, akkor miért szeretnél összejönni vele? De egyébként bejelölöd ismerősnek, és odaírod üzenetként, hogy Micsoda véletlen, megtaláltalak az fb-n, mi van veled, hogy élsz azóta, hogy nem találkoztunk. Aztán majd megírja, hogy van-e családja, férje, gyereke, hogy tudd, lenne-e esélyed nála vagy sem.
2020. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!