Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves ázsia pasikat szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves ázsia pasikat szerető fiatal lányok (kb 30 éves korig), a tinder vagy egyéb társkeresőn hány éves korig ismerkednétek ázsiai, koreai, kínai, japán pasikkal?

Figyelt kérdés
úgy értettem, hogy mondjuk egy pl 20 éves lány max mennyi idős ázsiai pasik között keresgél? korabeli vagy max 30i-g, esetleg 40 éves pasi is szóba jöhet?

2020. júl. 18. 20:19
 1/6 A kérdező kommentje:
írjátok ide a korotokat is légyszi
2020. júl. 18. 20:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A normálisabbak nem ismerkednek Tinderen, sem más társkeresőkön, de vannak online beszélgetési lehetőségek, fórumok, amiken nyelvgyakorlásképpen fent voltak addig míg meg nem ismerkedtek valakivel, aki szimpatikus volt nekik:D Így kikerülendő azon figurák sokasága, akik egy nőt árucikknek, és használati tárgynak tartanak. Több éves kapcsolatok vannak így.
2020. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2+ 22 éves egyébként aki ezt tette pár éve-és bejött neki:D
2020. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2+ Az illető már lejött róla, mert megtalálta azt akit keresett.Úgy hogy már nincs rajta.
2020. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok

18-tól (De amúgy 17-16 se lenne baj) 30 éves korig ismerkedek.


Egy liliomtipró

2020. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Max 3 évvel fiatalabbal és max 10 évvel idősebbel.
2021. szept. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!