Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedek egy fiúval, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy fiúval, de sokszor érzem, hogy sajnos nagyon izzadságszagú a hónalja, pedig amúgy tetszene. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 23:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
Aki ápolatlan, azzal semmit.
2020. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy fürdik, de nem használ dezodort. Vagy nem megfelelőt használ, ami az ő bőréhez, súlyához jó.
2020. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Fürdeni biztos fürdik, de nem tudom, hogy dezodort használ-e. Ő vajon nem érzi magán?
2020. júl. 21. 00:01
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Kérdezd meg tőle.. Én nő vagyok:)
2020. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez valoban kinos is, meg olyannal, aki tetszik, nem lehet elsiklani folotte.

Hmm... Idegessegtol is lehet. Ket kerdes van. Vajon barmit megtesz, ilyen szagos-e. Vagy tudna tenni, de nem erzi, nem zavarja. Rossz a szaglasa...

Ugyebar jo lenne, ha nem te lennel az, aki szol neki.

Szerintem ha csak egyefene tetszik, inkabb ne bonyolodj bele. Szex kozben mindenki izzad, de ha o budoset... Vagy ha bator vagy, es akkor le a kalappal, kedvesen hozd szoba. De ez sose szokott jol elsulni, ez a gond.

2020. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy tapasztaltam, hogy ha valakivel 'működik a kémia', akkor az izzadságszagát nem érzed igazából büdösnek.
2020. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
13%

Lehet hogy titokban koronás, és nem érzi a szagokat.

Vagy nagyon hamar megizzad, és 5 perce még nem volt büdös. Kedvenc férfi dezodorod ajánlgasd neki, de amúgy egy-két nedves törlőkendő rajta tusfürdő cseppel is jobb mint a szag, ha gyorsan kell valami.

2020. júl. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
na ezzel nekem is gondom van és az az érdekes, hogy csak a pólóm lesz kellemetlen szagú ott, ha leveszem, semmi. fürdök, deózok, és mégis.
2020. júl. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Az ember a saját magán kevésbé érzi, hogy büdös lenne. Szerintem nyugodtan kérdezz rá, lehet, hogy annyira izgul amikor veled van, hogy teljesen leizzad.

Vagy használj Te egy illatos parfümöt, és kérdezd meg tőle, hogy mit szól hozzá, vagy, hogy neki nincs e!?

Pedig idén "nyáron" annyira melegek nem is voltak, szóval, ha ennyire izzadós lehet ez még inkább fokozódni fog, és, ha Te nem tudsz túllépni ezen, akkor kár is folytatni.

2020. júl. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%

ne szagolgasd a hónalját


:)

2020. júl. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!