Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednétek olyan 31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan 31 éves férfival, aki minden héten péntek-szombat bulizik?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak nekem túl sok ez, de ebben a korban valahogy már nem tartom ideálisnak, hogy minden hétvégén szórakozni járjon. Nyilván valahol az is jogos, hogy minek üljön otthon egyedül, inkább legyen a barátaival. Inkább attól tartok, hogy a jövőben nem venne ebből vissza. Én is mivel egyetemista vagyok meg dolgozom mellette, ezért mostanság sűrűbben eljárok, viszont pár éven belül szeretnék családot, és nem tudom, hogy vajon ő akkor is igényelné, hogy rendszeresen eljárjon.

Ami számomra pozitívum, hogy egyedül él, sokat dolgozik, és tud gondoskodni magáról.


24/N


2020. júl. 21. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Maximum egy probat tennek vele, ha egyebkent a mindennapokban egy ertelmes ember benyomasat kelti, es nem az a temaja hetfotol-pentekig, hogy fu mekkorat csapattak hetvegen / mekkorat fognak bulizni most a haverokkal.

Ha vissza tud venni belole, nincsen baj, akkor tenyleg csak azert jart, mert nem volt jobb dolga es tulsagosan extrovertalt ahhoz, hogy otthon csucsuljon hetvegente. Ha nem, az pedig ki fog derulni, aztan legalabb van azonnal indok, miert nem akarod folytatni😀

2020. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én soha nem voltam bulis, tehát nagyon eltérne a személyiségünk.
2020. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen taggal nem álltam volna le soha.
2020. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Isten őrizz!
2020. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért abba is gondolj bele, hogy ha mondjuk ő is párt keres, otthon a 4 fal között nem fogja megtalálni... én legalábbis igy voltam vele annak idején, mentem minden fele, hátha, és hát ja 😁 azóta időnként megyünk bulizni, nem is kizárólag együtt, de ahhoz ki kellett mozdulnunk otthonról, akkor, amikor annak volt itt az ideje. Egyikünk sem megy minden héten, minden áron.

A buli-igénye akkor tud számodra kiderülni, ha emiatt nem veszed el tőle(tek) az esélyt, fifty-fifty.

2020. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!