Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ha elhívtok a lakásotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha elhívtok a lakásotokra egy pasit vacsorára, elvárjátok, hogy kifizesse minimum a főzés értékének a felét, vagy elég az is, ha utána csak megkupakol?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Hozzon egy üveg bort magával, mert úgy illik, és kvittek vagyunk. Pénzt nyilván ne fizetgessen.
2020. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell fizetnie, ahogy a barátaimnak se. Ha meghívok valakit, akkor azt én állom, de ha "csak" én sütök/főzök neki, akkor a pofám leszakadna, ha egy forintot is várnék.

Ehhez a "megkupakolhoz" (mi ezt szeretkezésnek, illetve szexnek hívjuk) pedig annyit, hogy ez nálunk nem fizetőeszköz, hanem mivel mindketten vágyunk rá, ezért nem kell érte tenni semmit.

2020. júl. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Istenem, rohadt unalmas lehet neked ez a szombat délután!
2020. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
A trollkodást félre téve, ha valakinek a kedvében járok, akkor azt nem érdekből teszem nyilván, hanem mert érdekel az illető. Azok a nők, akikről fent szó van, nem otthon főzik a vacsorát az átlagos párjuknak, hanem drága éttermekben ülnek valami díszp.. el. Erről csak ennyit.
2020. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghívok valakit vacsora magamhoz, értelemszerűen én állom, én hívtam meg. Ha engem hív meg vacsorázni valaki, akkor ő fizeti, mert ő hívott meg. Nos, a kupakolás szót pedig nem jellemezném, lehet bizonyos korban és körökben így hívják a szexet, az én koromban és körömben szexnek.

Visszatérve a meghívásra: ha bográcsozunk, grillezünk, és meghívjuk a barátainkat, tőlük sem szedünk belépőt basszus, nem fzetetjük ki a kaja árát. Meglepő, ugye?

2020. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor ha egy nő hív el randira egy pasit egy étterembe, miért mondják azt, hogy a pasi fizessen, meg szánalmas, ha nem ad bele? Lényegében ugyanaz!
2020. júl. 25. 15:46
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, 35 évesen már inkább az a tapasztalatom, hogy az esetek 95%-ában a férfi említi meg először az ebédet, a vacsorát.

Legalábbis én mindig így jártam anno 10, 15 évvel ezelőtt is.

2020. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nemnem is hívnék meg magamhoz senkit.
2020. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó esetben nyáron az ember csak összeül a barátokkal.

Nekünk minden évben 2 hétre jöttek külföldről barátaink (exemnél), nálunk is aludtak természetesen, szállodába se küldtük őket el, hely volt bőven.


Tudom, itt a randizásról van szó.

Szerintem egyetlen akkora tahó nő nem létezik, aki pénzt kérne azért, mert meghívott vacsorázni egy férfit. De olyan bunkó férfi se hiszem, hogy van, aki üres kézzel állítana be. Férfiakról beszélek, hangsúlyozom.

2020. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"De olyan bunkó férfi se hiszem, hogy van, aki üres kézzel állítana be."


Ha borocskát vagy egyéb piát hozna nekem, akkor azt csak magának hozza, az is bunkóság.

2020. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!