Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szexkapcsolat és egyéb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexkapcsolat és egyéb blabla szöveg nem érdekel, szerintetek nem egyértelmű szöveg egy társkeresőn?

Figyelt kérdés
Már az X. fasziba futok bele, aki állítólag elolvasta a lapomat, Y ideje rabolja az időmet, majd 3-4 nap után benyögi, hogy nem keres komolyat. Mi értelme ennek, de komolyan? Mit kéne már kiírnom?

2020. júl. 26. 17:00
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
89%
Szerintem nőként felesleges bàrmit kiírnod, a nagy stàzalékunk nem olvassa el egyàltalàn.
2020. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Értelmileg sérült.
2020. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
1: De ez olyan, mintha úgy hirdetnél házat, hogy nem mondod el, hol van. A végén úgyis kiderül, mi értelme ennek?
2020. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
44%
#3 meg kell tanulni szűrni, ennyi az egész. Kezdésnek a Kérdezőnknek.
2020. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Mert rengeteg nő irja ki ugyanezt aztán szintén utólag kiderül h csak szexet keres de ezt nyiltan bevallani gáz, vagy eleve alkalmatlan kapcsolatra, viszont szexre meg mondjuk elmegy egynek.
2020. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem hiszem, hogy az első randin el kéne dönteni, hogy komolyra akar téged, ez már rossz kiindulópont. De ez a baj a társkeresővel, hogy mesterséges kiindulópontról indul minden, és ebből adódnak aztán az ilyen szituációk. Túl nagy nyomás alá kerül egy férfi és egy nő, ha már az ismerkedés elején el kell ezt dönteni.
2020. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

hmm.. érdekes.. én ugyanazt a köröket futom a nőkkel.. kiírja komolyat akar, randin kiderül, hogy azt se tudja mit akar és közli nem áll készen egy kapcsolatra.. (ja, max velem nem, a következő gyökérrel, aki már az első randin megdugja.. azzal készen áll mindenre)


Ez van. Nem tetszik a játék, akkor nem kell játszani.

2020. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem kell az első randin eldönteni, akar-e velem komoly kapcsolatot, viszont ha azt írtam az adatlapomra, hogy én azt keresek, akkor ha rájön, hogy ő mégsem, lépjen le, lehetőleg még az első szex előtt.
2020. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
7: Igen, komoly kapcsolatot akar valakivel, és veled még nem tudja, akarja-e. Nem bonyi.
2020. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik szöveg egyértelmű.
2020. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!