Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ismerkedni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ismerkedni egy ilyen fiúval? (nagy elvárások, kritizálja a külsőm)

Figyelt kérdés
Kicsit mindig azt érzem rajta, hogy csak a tökéletes lányok tetszenek neki, sokkal jobb pasi volt régen,mint én csaj, most egy kissé leadta a szintet (izomzat,ruhák),valószínű ezért beszélget velem. De mindig azt mondogatja,hogy milyen szép lányokat látott,pl utcán,filmekben. Nekem pedig azt mondja,hogy le kellene adnom pár kilót. (170 cm vagyok, 27es farmert hordok). 30 évesen is sokszor tini lányok tetszenek neki.Vajon sosem lesz velem elégedett? Érdemes ezt folytatni? Nekem speciel tök elegem van ezzel a kinézetes dolgoggal, nem értem miért beszélget akkor velem,miért nem szedi össze magát és keres olyat aki tetszik neki.
2020. júl. 27. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, abszolút igaz. Barátként/haverként jók maximum, de nem társnak.
2020. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Sz...rd le nagy ívben!
2020. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!