Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokan ismerik/unják a férfiako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan ismerik/unják a férfiakon ezt a parfümtípust?

Figyelt kérdés

Vettem egy Paco Rabanne 1 milliont szórakozóhelyekhez, és egy Hugo Boss Boss Bottledet hétköznapokra, mert ez a kettő illata tetszett a legjobban az adott alkalomhoz.

Mindkettőről az a "közvélemény", hogy "a saját sikere ölte meg", azaz hogy annyira jó, hogy már túl sokan használják és ezért unalmassá vált.

Ezt vajon csak a szakértők/illatsznobok mondják, vagy bármilyen hétköznapi nő is így vélekedik, hogy már ismeri, unalmas, sokakon érezte?

Mert én még nem ismertem őket. Ezért kérdezem, hogy Te, kedves olvasó, ismered-e ezt a parfümöt.



2020. júl. 28. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Én nem ismerem fel
Ismerős a neve, de az illatára nem emlékszem
Ismerem az illatot, szeretem, használd bátran
Ismerem az illatot, sosem tetszett
Ismerem, sok emberen éreztem már, unalmas
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem, mindig is irtóztam tőle. Nagyon rossz véleménnyel vagyok róla. Egy ízléstelen, tolakodó, ripacs "szag", már bocsánat.
2020. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1 A Pacco Rabanne 1 millionre írtam ezt. A másik nem zavar.
2020. júl. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy a 1 millionra értetted. Erős illat, az tény, könnyen túl lehet tolni ha telefújja az ember magát vele, de szerintem egyet fújva pont jó.
2020. júl. 28. 10:29
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

Én nem szeretem a parfümöket. Nem is értem emberek hogy képesek több tízezret kidobni ilyenekre.

Szerintem ha valaki rendszeresen minden nap megfürdik nem kell illatfelhő hogy 100méterrel odébb és elájuljanak tőle.

Részemről nyáron mivel meleg van jobban izzad az ember dezodort használok de ha tehetem simán letusolok nap közben is inkább sokkal jobb érzés minthogy magamrapacsulizzak mindenféle szart.

2020. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egy darab dezodorom van, a teszkóban vettem párszáz forintért. Barna színű. Ezen kívül hónaljkenő stiftet használok, és nyilván zuhanyzom. Számomra ez tökéletes elegendő illat. Nem is értem azokat a fickókat, akiknek olyan szaguk van, mintha összetörték volna magukat egy drogériában.
2020. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok ismét. Egyébként én nagyon szeretem a parfümöket, magamon és férfiakon is. Viszont szerintem ennyi pénzért már sokkal elegánsabb,kifinomultabb, igazán férfias illatokat lehet kapni. Annyit írok a 1 million számlájára, hogy baromi tartós és eszméletlen a sillage-a. De ebben az esetben számomra ez hátrány, mivel több szempontból rossznak találom. Valóban könnyű túladagolni, mellesleg ez nem nyári parfüm. De mindenki nyilván olyat vegyen, ami neki tetszik.
2020. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
1 millionok tipikusan azoknak jók, akik semmilyen parfümöt nem ismernek.
2020. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Ezekkel nem nagyon lehet melléfogni. Tény, hogy semmi extra, de ez nem feltétlen baj. Ár/érték arányban egyik se rossz választás, főleg ha előtte még nem hordtál parfümöt.
2020. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

@7

Végigszagoltam az egész kínálatot, egyiket sem ismertem, ez tetszett a legjobban. Inkább úgy fogalmaznék, hogy a 1 million szinte mindenkinek jó, de akik az átlagnál valamivel többet foglalkoznak a parfümökkel, azoknak már unalmas, mivel az elsők között kerül szóba, és már túl kommersznek tűnik. De pl az olyanoknak, mint én, akik nem tartották fontosnak azt hogy egy férfi ilyenekkel fújja magát, olyan nagyon nem is foglalkoztak vele és nem ismerik ezeket, azok még nem unják.

Mint egy jó dal, amit ha túl sokat hallgatsz, egy idő után elveszti a varázsát, de aki először hallja...

2020. júl. 28. 11:19
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem mit mondasz, de talán mondjuk úgy, hogy nem személyiséget választasz parfümhöz, hanem parfümöt személyiséghez. 1 Millionhoz mi az amit tudnál kötni? Komoly, játékos, férfias, fiús, nőies, lányos? Nekem annyira kommerz, hogy én sehova nem tudom tenni, emellett pedig tényleg úton útfélen ezt használják.


Persze nem kel így választani mint ahogy én teszem, de bennem a one million család semmilyen nyomot nem hagy.

2020. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!