Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most teljesen a barátzónába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most teljesen a barátzónába keveredtem, ugye? Lehet még kiút belőle (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Hosszas győzködés után belementem egy randiba egy sráccal, akit szinte születésemtől ismerek, de mindig elég semleges volt a viszonyunk. A randink elég baráti hangvételűre sikerült egy őszintébb beszélgetéssel. Számomra nagyon jó élmény maradt, mert a fiú pozitív oldalát is megismerhettem.

Másnap keresett fb-on és még beszéltünk a randiról is. Szinte minden nap beszélgetünk messengeren, de azóta már szó esett az exéről, arról, hogy előttem melyik lányt akarta meghódítani, a sikertelen párkeresési próbálkozásairól stb. És teljesen úgy érzem magamat ezekben a helyzetek ben, mintha két pasi megvitatná a csajozós bajait. Van ebből még kiút ?



2020. júl. 31. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem tudsz annak örülni, hogy elmondja a mindennapi dolgait, búját-baját? Örülj, hogy kitárulkozik (ha ez őszinte kitárulkozás, de ezt Neked kell megérezned).
2020. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akárki akármit is mond nekem, szerintem nem normális, ha neked elmondja, hogy melyik lányért volt oda meg mittudomén... Minek? Ez most lényeges? Maximum ha már elég bensőséges a kapcsolat ahhoz, hogy bármiről lehessen beszélni. Pont ezért nem érdemes az első körökben ilyenekről beszélni, mert visszatetsző lehet a másik számára, lehet örül, hogy megosztod vele a bizalmas infókat, vagy pedig elbizonytalanít, hogy “most hogy jön ez ide”. Az ilyesmiket későbbre kell tartogatni szerintem. Nem tudom, hogy barátzónába rakott-e emiatt... később gondolom kiderül :/
2020. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé cuckold jellemre utal aki azt élvezi hogy akivel kavargat, az az exeiről és más korábbi partnerekről nyavalyog. Ez alapján teljesen azt érezteti, hogy nincs kapcsolatra kész állapotban, azon túl hogy ahogy mondod, rád sem úgy néz ahogy szeretnéd.


Én hagynám, de megbeszélheted vele hogy te ezekre a sztorikra nem vagy kíváncsi és hogy mi a helyzet kettőtökkel. Ha folytatnád is, szerintem érdemes elhúzni az ismerkedési szakaszt (legyen bőven randi), hogy lásd milyen állapotban van és lehet-e most vele esély értelmes kapcsolatra.

2020. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!