Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kioffoltam egy csajt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kioffoltam egy csajt, mert elmondta, hogy az előző több éves kapcsolatában kb. végig szeretőt tartott a barátja mellett, ráadásul mindezért a srácot okolja. Ugye jól döntöttem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2020. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Helyedben is úgy cselekedtem volna.
2020. aug. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Jól bizony! De ezt nem kell(ene) ám másnak megerősítenie.
2020. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, miért vársz megerősítést, egyébként meg jól tetted.
2020. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok jó emberismerő, de ösztönösen azt mondtam, hogy velem sem viselkedne másképp, és érdekelt mások véleménye is. Továbbá elég letört vagyok.
2020. aug. 2. 17:44
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Még ha csak egy alkalommal csalta volna meg, mert elcsábult, már azt is rosszallanám, de így hogy éveken keresztül szeretője volt...dobnám! Ahhoz kell egy bizonyos gátlástalan, gerinctelen embertípus, hogy éveken át hazudozzon meg átverjen valakit, ami az én értékrendembe nem fér bele.
2020. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted, de a férfilogika szerint csak nem lehet veled őszintének lenni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát ahhoz nem kell különösebben jó emberismerőnek lenned, hogy azt gondold, hogy egy ilyen nő másokkal sem viselkedne különbül. Ha olyan rossz neki egy kapcsolatban, akkor szakítson, de ez így pofátlanság. Az ilyet azonnal el kell távolítanod a környezetedből, gondolkodás nélkül.
2020. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Én is így döntöttem volna.


Ha azt le is tudom nyelni, hogy megcsalta a párját (amúgy nem tudnám, de ha mégis), az ritka undorító, hogy még büszke is rá. És annál szánalmasabb undormányabb dolgot nem tudok mondani, mikor valaki egy gerinctelen mocskos féreg, de azért bűntudat nélkül mutogat másra, hogy felmentse magát. Hülyeség, hogy a másik fél tehet a hűtlenségről. Arról tehet ő is, hogy elromlik egy kapcsolat. De mindenkinek megvan a lehetősége szakítani vagy nyíltan csinálni. Mifelénk az emberek nem véletlen csúsznak faxba és nem kényszeríti őket senki arra, hogy párkapcsolatban félredugjanak, csak a hülye fejük. Ugyanez igaz fordítva, a férfiakra is.

2020. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

"ráadásul mindezért a srácot okolja."


Ez alap. A nők *mindig* a férfiakat okolják, ha megcsaljak a párjukat/férjüket.

2020. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!