Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác a munkahelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a munkahelyen, ahol gyakorlaton vagyok, de semmit sem tudok róla. Hogy kezdjek neki az ismerkedésnek vele, nehogy nyomulásnak hasson?

Figyelt kérdés

Pár szakmai dolgot magyarázott már nekünk, arra gondoltam annak kapcsán kellene kérdezgetni tőle valamit, viszont szeretném, ha leesne neki, hogy tetszik.


Adnátok tanácsot? Sajnos csak egy kapcsolatom volt eddig a koromhoz képest nem sok (26 vagyok), nem vagyok tapasztalt és ami azt illeti, nem egy társasági ember vagyok, de kinyitom a számat, ha kell és akikkel jóban vagyok, szerintük jó a beszélőkém is :)



2020. aug. 4. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Hidd el imponál egy férfinek, ha a nő kezdeményez. Nyugodtan menj oda hozzá, és nyisd ki a "beszélőkédet " :)
2020. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos van a cégnél közös konyha. Ott nyugodtan odamehetsz azzal, hogy szia, Anna vagyok, új vagyok még itt, nem tudod, hogy véletlenül ez meg amaz hogy működik ennél a cégnél?


Elmondja blabla..


- Egyébként te mivel foglalkozol?


Ó látom lasagnet hoztál ebédre? Én is imádom. Figyelj holnap nem lenne kedved együtt ebédelni?

2020. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérj tőle segítséget:)
2020. aug. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!