Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy srác, gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, gáz ha én kérdezem meg tőle, hogy nem lenne-e kedve beülni velem valahova?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy félek, hogy beégek, mert van barátnője, nemet mond. Párszor beszélgettünk, de mást nem tudok róla és nem tudom, hogy én bejövök-e neki.

2020. aug. 6. 12:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint nem tudom, mert ez egy munkahelyi környezet és elég elfoglalt, szóval nem tudom, ha lenne is ideje, odajönne-e hozzám.
2020. aug. 6. 12:12
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Inkább azt kérdezd meg tőle, hogy mit gondol rólad, milyen lánynak tart téged?


Ebből le fogja vágni, hogy valószínűleg azért kérdezted ezt, mert ő neked szimpatikus és ha szimpatikus vagy neki, lehet, hogy ő fog elhívni téged randizni.

2020. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Sose kezdeményezz egy férfinél. Soha. Ha akar valamit tőled, úgyis nyitni fog, ha meg nem akar tőled semmit, akkor meg nem fog.Ennyire egyszerű a dolog. Soha nem jó ha egy nő fut egy pasi után.
2020. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár tőlem kérdezné meg egy nő van-e kedvem beülni vele valahová XD Magával a kezdeményezéssel szerintem semmi baj.

Az viszont, hogy van barátnője nehezíti a dolgot. Nézd ha sosem kérdezed meg, lehet sosem tudod meg. Persze ne azzal kezd holnap reggel, hogy helló egy kávé délután? Valahogy közeledned kellene kicsit, megdicsérni a tudom is én a munkáját, adott esetben a haját. De ezt csak nagyon finoman, ne vegye tolakodásnak. Aztán a reakcióból úgyis látod, mi a helyzet. Ha vissza dicsér vagy vannak jelek, elkezd veled beszélgetni flörtölni egyszercsak megkérdezheted te is.

2020. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

#3 emancipáció van. No de igen, futni nem is. De kérdező nem futni akar.

Ui.:4-es voltam, és F4x

2020. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van barátnője, akkor ne csinálj semmit. Nagyon gonosz dolog lenne tőled. Neked se esne jól fordítva, ha valaki a pasidat elhívná valahova, miközben veled jár.

Majd ha nem lesz neki barátnője, lehet elhív ő téged. Addig nézelődj másik, nem foglalt pasi után.

2020. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, hát én nem tudom van-e neki, csak azt írtam mi van ha igen, de nem tudom. Nyilván ha tudnám, hogy van, eszembe se jutna ilyesmi.
2020. aug. 6. 12:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, hogy van-e barátnő, akkor próbálj már meg közeledni istenem.
2020. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

“Az az igazság, hogy félek, hogy beégek, mert van barátnője, nemet mond.”

Ebből a mondatból következtettem arra, hogy van barátnője, hiszen azt írtad. :D

Mindegy.. ha nincs neki, akkor se te hívd el. A fiúkban van vadászösztön, ha csak oda veted magad neki, túl könnyű préda leszel. Inkább csak szolidan éreztesd, hogy nyitott lennél ismerkedni, akár vele is, de ne kaparj utána egyfolytában, mert elmenekül.

2020. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a pakliban, hogy nemet mondd, gondolj bele, minden férfinak esélyt adtál korábban aki kezdeményezett?


Ugyanakkor ha nem próbálod meg, lehet örökre bánni fogod, semmi baj nincs azzal ha elhív egy nő valakit beszélgetni, legalább nem fogsz rajta kattogni.

2020. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!