Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a viselkedési kizáró okok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a viselkedési kizáró okok?

Figyelt kérdés

Mi az, ami miatt akkor se lennél párja másnak, ha minden más klappol?


- csámcsogva, hangosan éves

- takony vissza szívás az orrba



Ilyesmi?



2020. aug. 9. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

vulgaritás

nagyképűség

egoizmus

bűnözés

hűtlenség

nárcizmus

antiszemitizmus

hazudozás

pénzéhség

zsugoriság

korrupt jellem

2020. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Ha elnézi a hűtőben a rothadó kaját

Ha nem mosakszik este

Ha nem mossa meg rendesen az arcát, ami emiatt tiszta ragya

Ha állva vizel otthon a wc-n

Ha nem veszi le a cipőjét a lakásban

Ha szarrágó és 1000 ft alatti összegeken is földhöz veri magát

Ha folyamatosan panaszkodik bármilyen konstruktív viselkedés nélkül

Ha a kéréseit felém azzal indokolja, hogy az exe megtette

Ha dohányzik

Ha állatnak tartja magát és erre fogja az akaratgyengeségeit/jellemgyengeségeit vagy azt, hogy megaláz a kikacsintgatással

Ha vegán vagy bármilyen hasonló agyfax erőszakos ideológiát követ, amiről meg akar téríteni minden nap

Ha manipulatív

Ha nem hajlandó magáról gondoskodni a védekezés során

2020. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Kicsinyesség

Mások kibeszélése

Homofóbia

Rasszizmus

"Nőnek a konyhában a helye" mentalitás bármilyen jellegű megnyilvánulása

Ha folyamatosan panaszkodik, de tenni képtelen azért, hogy jobb legyen

Bármilyen szélsőséges vallási vagy politikai ideológia

Szemetelés

Dohányzás

Alkoholizmus

Környezet rombolása bármilyen módon

Ha húst eszik és engem is meg akar téríteni, hogy márpedig egyek húst (bocsi előző, én pont a másik oldalon állok és vegán vagyok)

Nyitott szájjal evés

"Anyuci pici fia"

Kanapén tespedő életmód

Döntésképtelenség

Manipuláció

A tudás iránti vágy teljes hiánya

Bunkóság


igazából még elég sokat fel tudnék sorolni, de talán most ennyi elég

2020. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Kettes válaszoló zseniálisan megmondta!!! Azt hittem,én vagyok a hülye ha ezeket nem toleralom. De utólag ugyanezeket tudnám felsorolni.
2020. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Jó ezekre figyelni. Köszi.

Ha van még jöhet, de ez elég töményen össze lett szedve. Meglepően gyorsan.

2020. aug. 9. 20:56
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Előny, ha a következő szakok egyikére jár: mérnök, informatika, gazdasági szakok közül az értelmesebb, orvosi, jog,


Hátrány, ha a következők közül az egyikre jár: társadalomtudomány, bölcsészkaron minden, turizmus, média.


A két utolsó az már kizáró ok. Persze egyetemistákra vonatkozik, másokkal most nem is nagyon akarok ismerkedni, hiszen ameddig egyetemista vagyok, velük ismerkednék leginkább.


Kitaláljátok, hogy hova járok és a nemem?

2020. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
6: a leírásod alapján valamelyik köcsög VIK-es ex-évfolyamtársam jutott eszembe, kvázi kizárásos alapon férfi. De ez csak egy tipp. Utoljára ott hallottam ilyeneket. :)
2020. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb ugyanaz a listám, mint az elso válaszolonak. Ha szeretek valakit, akkor nem fogok ilyen baromsagon fennakadni, hogy allva pisil, nem is ertem ezt a szempontot. De legyen igenyes, mosson rendszeresen kezet, fogat, hajat. Legyen udvarias, ne csamcsogjon.
2020. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Pont az utolsót olvastam, miközben csámcsogtam. Ez nagyon jó. Egyébként hatos vagyok, az én listám a legjobb. Érdemes megnézni a különbséget, egy gépészmérnök vagy mérnökinformatika szakos hallgató és egy bölcsész vagy turizmusos között. Azonnal látszik az esetek 80% ban, hogy kivel érdemes kezdeni és kivel nem.
2020. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy olyan kérdés itt; hogy a pasi a macskát simogatja, és utána azzal a kezével eszik. És akkor utána tudod pl kinek lenne kedve a macska fenekével csókolózni. Már nem közvetlenül, de a cica ugye úgy tisztálkodik, hogy mindenhol végignyalja magát. És tehát miután a cica mosdott, és utána nem mos kezet az ember, és úgy eszik; és utána meg akarja csókolni a másikat, az azért elég durva.
2020. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!