Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire para ilyeneket irni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire para ilyeneket irni ismerkedesnel?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy sraccal,egyik volt lanyismerosom volt vele par honapig,helyes de eleg furcsa dolgokat ir..

Multkor tettem fel kepet amint epp uton vagyok kocsiban ulok,erre megnezi a kepet es mar kuldi nekem privat uzenetben hogy ez meg kinek a kocsija🤔

Hat mondom meg nem is talalkoztam vele szemelyesen de ilyet irni h9gy ez meg kinek a kocsija......

Eleg para.

Es ami meg eleg fura volt az oedig az hogy azt irja nekem hogy o lesz az utolso ferfi az eletemben....mert ugye beszeltuk eddig hany parom volt es azt mondta en leszek az utolso...azert ez eleg para.


2020. aug. 12. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túltolja a kretént.😁
2020. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy... De az én volt párom is mondta, hogy ő lesz az utolsó. 4 év után vége lett aztán annyi.

Szerintem ez nem para...

2020. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%

A lényeg: helyes.

A többi úgysem számít...

2020. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem azert para,en eleg bizalmatlan vagyok regen krimiket neztem egyfolytaban😀

Megadtam nekiba teloszamom meg tudja hol lakok melyik varosabn,pontos cimet nem adtam nyilvan hanem egy semleges hely cimet hogy ott talalkozzunk.

Viszont en raktam fel oar keoet mostanaban az exbaratommal ugyanis van egy kozos gyerekunk,es ez se tetszik neki gondolom.

2020. aug. 12. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
LOL
2020. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod ezért nem kell képet feltolni minden hülyeségről. Az emberekkel nagyon elszaladt a ló, legközelebb a wc-n ülve tegyél fel egy selfie-t hátha arra is ír valami szépet.
2020. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen féltékenykedő valaki? mert akkor felejtős.
2020. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szokásos gyerekes anyuka az exével...
2020. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!