Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl sokat engedtem, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat engedtem, ha nem szeretnék még vele lefeküdni?

Figyelt kérdés

Szóval, 22 éves lány vagyok és még szűz. Nem mondom, hogy a nagy ő-re várok feltétlen, de ha már ennyi évet vártam, akkor nem akarom rögtön odadobni magam az első jött-mentnek.

4. randin voltunk, de még csak a 3.-on volt egyáltalán csók először. Ennek ellenére most az utolsón elég heves csókolózásba kezdtünk, és félúton megkérdezte, hogy nem akarok-e hozzá felmenni. Én reflexből rávágtam, hogy nem és ezt komolyan is gondoltam.

Ezután folytattuk a csókolózást min. egy tíz perc, negyed óráig még és közben elkezdett tapizni, illetve így közel húzni a fenekemen keresztül az ágyékához, amit hagytam, mert jól esett, aztán elkedte kigombolni az ingem felső gombját és benyúlt alá, amit egy darabig hagytam, de nem engedtem, hogy a melltartóm alá nyúljon és ott fogdossa.

Kérdés: túl sokat engedtem, nem kellett volna hagyni az inges sztorit? Ezután azt fogja várni, hogy következő alkalommal már legyen szex? Illetve ha ilyen "hamar" történnek a dolgok, hogy a 3. randin még semmi szinte, 4.-en meg már tapi mindenféle, akkor csak "arra" kellek neki?

(Még nem mondtam neki, hogy szűz vagyok, illetve ő 27 éves)



2020. aug. 17. 13:38
1 2
 1/14 Lazy Lover ***** válasza:
88%
nem! felnőtt emberek vagytok nem tinik
2020. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt engeded meg amiről úgy gondolod hogy helyes. Ez a te értékrendeden múlik.
2020. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy lassabban akarsz haladni. Ha csak szexre kellesz lelép hamar
2020. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
99%
Én elmondanám neki a helyedben, hogy még szűz vagyok, ezért egy kicsit jobban szeretném megismerni, illetve akár meg is egyezhettek, hogy elsőre csak felfedezitek egymás testét, orál stb. De nem lesz aktus.
2020. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen jól haladtok szerintem.
2020. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak tőled függ, ha neked ez sok volt, akkor igen, ha nem, akkor nem.

Egyszerűen úgy kezeld a dolgokat, ahogy neked kényelmes.


F

2020. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Következőn már letépné bugyidat vagy szia...már korotokból is adódik, hogy "kiscsaj jó leszel arra, aztán a többit meglátom".


Igazából te ismered, ha normális, akkor ezt is megtudod beszélni vele, hogy jobban megakarod ismerni emberileg a dolog előtt s ez pár randi lenne még...1-2 hónap...

2020. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is szoktam ilyeneket a barátommal, de még szűz vagyok.
2020. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Csak megdugni akar. Az összes férfi ilyen.
2020. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Mondd el neki, hogy még szűz vagy, akkor kiderül. Ha csak megdugni akar, akkor le fog pattanni valószínűleg. Ha komolyabban érdekled, akkor meg lelassít a kedvedért.

De szerintem neked is át kell gondolnod, hogy mennyi idő után feküdnél le valakivel. Oké, nem kell az első randikon, de azért egy lassan 30 éves férfi már nem szeret hónapokig szórakozni, mintha tinikapcsolatban lenne. Egy bizonyos kor után a szüzesség már inkább nyűg, mint erény. A 25+-os férfiak jellemzően már ebben a korban vannak.

2020. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!