Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy online felületen nem olyan érdekes a beszélgetés, viszont élőben sokkal inkább?

Figyelt kérdés
Chatelni kezdtünk, viszont én nem éreztem túl érdekesnek, mintha nem lett volna téma. Már szinte minden reményem elveszett vele kapcsolatban, mikor mégis úgy hozta a sors, hogy találkozzunk, akkor viszont elég jól elbeszélgettünk, meglepően nyitott voltam vele szemben, ami általában nem szokásom, és sokkal idegesebb voltam mikor más fiúkkal randiztam. Örülök, hogy élőben jobban megy a társalgás vele, mintsem fordítva, viszont nem hátrány, hogy online elég gagyi?

2020. aug. 17. 16:50
 1/5 alonelyman ***** válasza:
miért lenne hátrány? pont,hogy így természetes, írásban rohadt nehéz kommunikálni, pont az lenne a baj ha írásban menne élőben meg nem...
2020. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem az nagyobb gáz, ha valaki online nyomja a dumát élőben meg megsem mer szólalni. Próbáljátok, minél jobban leépíteni az online beszélgetést és maradjatok az élő kommunikációnál, akár videó chat-be ha már online az mégis személyesebb, mint írkálni.
2020. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem személy szerint jobban bejön, amikor élőben beszélgetünk, mintsem online. Látom a másik reakcióját, személyesebb. Sokkal jobban élvezem.
2020. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fordítva ízgibb, mert a másik felet nem látjuk, nem ismerjük annyira.
2020. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A chatelés sosem olyan megbízható, mint a személyes találkozás, mert ekkor látod az arca rezdüléseit, szeme felcsillanását, szava elakadását (ha ilyen helyzet adódik), tud-e gyors választ adni vagy ingadozik, keresve azt a választ, ami előbbre viszi őt hozzád (de nem biztos, hogy erre vagy kíváncsi).

Szóval: nincs mása a személyes találkozásnak.

2020. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!