Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak jelentett már problémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak jelentett már problémát társkeresés szempontjából a szakállatok?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki a szakállatok? Milyen színű? Hosszúsága? Rendezetlen vagy rendezett? Hány éves korotoktól van? Miért döntöttetek úgy, hogy szakállat növesztetek? Mivel ápoljátok és hogyan? Nem kellemetlen bizonyos tevékenységek közben? Nem lesz könnyen maszatos? Viharban összeborzolódik?


Kort is kérek.



2020. aug. 23. 16:28
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
87%

Annyi hàtrànyom van belőle, hogy nélküle kb 8évvel nézek ki fiatalabbnak. Rövid,teljes szakàllam van, barna, enyhe vörös és színtelen (ösz bajuszvéggel).


Igazàn rendezett, kb mint Keanuu Reeves-é a John Wickben.


Nem borzolódik, viszont a bajszom intenzíven izgatja z orromat, igen sokszor.

2020. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig visszanyírom szakállvágóval, általában 8 és 10 mm között szokott lenni. Most pont 8,5 mm mert pont ma nyírtam vissza, úgy vettem észre, hogy a nőknek pont ez jön be, a 8 és 10 mm közötti hosszúság.


Olyan színű mint a hajam, sötétbarna, rendezett szokott lenni, nyaknál mindig lenyírom csupaszra, olyan 14 éves koromban kezdett nőni, akkor még csak a bajszom, aztán rá egy évre az államon, majd a nyakamon és végül az arcomon, most 22 vagyok, teljesen egybefüggő arcszőrzetem van tehát nincsenek benne "foltok" és idősebbnek is nézek ki, általában 25 és 28 közé szoktak belőni ha ilyen 8-10 mm hosszú. A szakáll nem áll jól mert nagyon kerekíti a fejemet egy idő után és öregít is, a nőknek sem tetszettem úgy, visszanyírtam rövidebbre, egyből :D

Mivel rövid nem lesz maszatos, kenni nem kenem, a nyakamról szoktam leszedni gilette borotvával azután arcszesz.


Nagyjából ennyi.

2020. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Kék
2020. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Mikszáth Kálmán: -Jé, tintát sír a bácsi- kiáltott fel a kisgyerek.


Nem szó szerinti idézet.

2020. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Kép: [link]

Így néz ki, amikor kócos, felkelek és nem fésülöm meg ilyesmi. Amúgy szoktam olajat és balzsamot is használni. Ha nagyon száraz és nem akarok vele szenvedni, akkor van h waxot is.

Hát, 16évesen elkezdett nőni, mondom birom a metált, úgyh maradhat.

Eza viharos kérdés :DD

Egyedül nyalás közben zavarhat.

Kajálásnál figyelni kell, mert könnyen tele megy mindennel. Szóval van hogy kajálás után egyből mosakodás van.

2020. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

5ös vagyok,

Hogy jelentett-e a problémát? Biztosan, de sosem érdekelt. Nélküle úgy néznék ki, mint egy 20 éves.

31/f

2020. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Szakáltól senki nem néz ki idősebbnek,csak igénytelenebb lesz tőle az ember.
2020. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

#7


De igen, idősebbnek néz ki tőle mindenki, az viszont igaz, hogy ha nem rendezett akkor igénytelennek néz ki tőle az ember.

2020. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Bocsi, off, csak nézelődni jöttem. :)


#5nek még piercingje is van!Menő! :D

2020. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
7: azért ennyire büszkének lenni a hülyeségre.. növesztened kellene szakállat, lehet bölcsebb lennél! :D
2020. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!