Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megsértődött a lány, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a lány, most ezek után ti is leszarnátok a fejemet?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal és mindig kérdezi tőlem, hogy szeretek e vele együtt lenni, én pedig nemrég azt mondtam neki, hogy ő az egyetlen lány eddig az életem során, aki semmilyen érzelmet nem váltott ki belőlem.

Erre megsértődött és azóta szarik rám, hogy finoman fogalmazzak, pedig elmondtam neki azt is, hogy nagyon csinos, de csak külsőleg és megkérdeztem azt is tőle, hogy nem lehetne e csak testileg közünk egymáshoz, de nem válaszol semmit.

Az egyik barátnője meg rám írt, hogy mit csináltam vele, hogy egész nap levert és rosszkedvű, az ágyából ki sem kel stb.

Egy lány miért vesz ilyet annyira magára, ha utána elmondom neki, hogy külalakra nagyon szép?


2020. aug. 23. 18:14
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Bocsánat még annyit elfelejtettem írni, hogy nagyon régóta ismerem már a lányt.
2020. aug. 23. 18:15
 2/59 anonim ***** válasza:
95%
Totálisan lealáztad/szétaláztad:D Miért érdemelt ez a bűnös ekkorát?mit vétett ellened?
2020. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
78%
2+ Vagy valaki ellen akit ismersz, de szolidáris vagy vele?
2020. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
98%

Megaláztad.


Ezzel lesz neki a legjobb, ha pár nap alatt kihever téged és továbbra is le fog sz.rni téged.

2020. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Ne haragudj utolsó, de miért? Akkor miért kezdett el velem ismerkedni?
2020. aug. 23. 18:25
 6/59 A kérdező kommentje:
Már úgy értem ezt, hogy ő kezdeményezett!
2020. aug. 23. 18:26
 7/59 anonim ***** válasza:
95%
Ha te nem érted, akkor érzelmi analfabéta vagy, esetleg Asperger szindrómás!
2020. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Az értem, hogy azért kezdett velem mert tetszek neki (gondolom én), és hogy meg akar ismerni, de nem érzek különösebbet iránta, de külsőleg nagyon szép, ezért akartam csak szexet, de nem is ír vissza, lehet, hogy jogosan.
2020. aug. 23. 18:28
 9/59 anonim ***** válasza:
100%
Talán komoly kapcsolat miatt kezdett veled ismerkedni, nem pedig azért, hogy csak megd.gd. Képzeld, vannak akik nem szexkapcsolatra vágynak, ha ismerkedni kezdenek.
2020. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igazat megvallva nem igazán gondoltam komolyan azt, hogy tényleg komoly kapcsolatot akar, mert ahányszor csak találkozunk mindig kicsinosítja magát, de amikor máshol látom (pl megláttam egyszer egy üzletben) akkor nem öltözik ki.
2020. aug. 23. 18:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!