Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok egy oan társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy oan társkeresőhöz ahol párkapcsolati önéletrajzzal és motivációs levéllel kellene, lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Felépítenéd a párkapcsolati előzményeidet, megadnád mettől meddig tartott egy kapcsolat (az 1-2 kalandot kihagyhatod, de az pár nélküli időnek számít!), leírhatnád h segítségeddel milyen célokat értetek el, milyen élményeket szereztetek (pár szóban).


A Mot. levélben pedig kicsivel hosszabban kifejthetnéd, hogy ez a sok (?) tapasztalat milyen igényeket ébresztett fel mostanra benned és ki, miért járna jól ha veled járna :)



2020. aug. 23. 22:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Bár nem keresek társat, de meglepően nem rossz ötlet.

Viszont nem lenne rá igény. Az emberek a legegyszerűbb, leggyorsabb módját választják a dolgoknak. Ha van olyan applikáció, amire csak fel kell cseszni pár képet, aztán lehet jobbra-balra húzogatni az embereket, akkor inkább azt használják.

Persze ez is egyfajta szűrő, hiszen az ilyen társkeresőre az menne, akinek kicsit más az értékrendje ezzel kapcsolatban.

2020. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok kitalált történet születne. Senki sem írná le, hogy bocs, de egy féltékeny beteg állat vagyok, aki megtiltja a nőjének, hogy mikor hova mehet és mit vehet fel.
2020. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2es


De ezt amúgy sem szokták hangoztatni, viszont az ötletem esetében ezt fel lehetne építeni úgy, hogy "sokat törődtem a párommal, divattanácsokat is adtam neki, amiket meleg szívvel megfogadott, tippeket adtam neki milyen remek helyek vannak a közelben ahova nélkülem is nyugodtan elmehet, mert biztonságban lesz és a több napra előre lefixált rendszerünknek hála egy átlag párnál sokkal több minőségi időt tudtunk együtt tölteni, hála az általam bevezetett, rendezett időbeosztásunknak".

2020. aug. 23. 22:12
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme. Egyrészt senki sem bíbelődne ilyesmi írásával, és másokét sem olvasná el. Arról nem is beszélve, hogy így is mindenki hazudik, kár volna erre még direkt biztatni is az embereket.
2020. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4 akkor adnánk hozzá olyan megbízhatósági faktorokat, mint pl. a Linkedin esetében. Minél erősebb a visszaigazolt háttered, annál valósabb a magadról festett képed.
2020. aug. 23. 22:27
 6/20 anonim ***** válasza:
Tinderen se veszik az emberek a fáradságot, hogy egy mondatot írjanak magukról, nem még egész oldalakat.
2020. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1, Elég kevesen tökölnének ezzel, amikor ott a tinder.

2, Mi lenne a garancia, hogy igazat írnak? Mindenki úgy kamuzna, ahogy csak akarna.

3, Igazából minden társkereső így működik, csak leegyszerűsíti az egészet 2-3 mondatra.


Te vagy az, aki már írt ki kérdést, hogy csinálna egy másfajta társkeresőt? Szerintem engedd el. Nem véletlenül úgy alakult a társkeresők világa, ahogy.

2020. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt hónapokban kollégát kerestünk a munkahelyemre, így meglehetősen sok önéletrajzot nyálaztam át.

Ez alapján levontam azt a következtetést, hogy a többség képtelen egy normális önéletrajzot írni több tucat sablon alapján, nemhogy egy ilyen összetettet.

(Egyébként nekem tetszene, támogatnám)

2020. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Kamu parádé lenne.

Azonkívül idegeneknek semmi köze a maganrletehez.

2020. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#3: ez így nagyon dedós. És semmi garancia hogy igaz is.
2020. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!