Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tilthatott le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilthatott le?

Figyelt kérdés

Buliztunk a hetvegen es a szorakozohelyen talalkoztam egy sraccal,odajott tancolni, jol ereztuk magunkat.Semmi extra nem tortent,nekunk kellett tovabb menni a barataimmal ,viszont instat csereltunk.

Bekovetett,lajkolt stb.

Ram is irt.Masnap beszeltunk egy kicsit aztan ma mar nem valaszolt semmit,lelattamozott es letiltott.

Nem beszeltunk semmi olyanrol nem tortent igazabol semmi csak letiltott.Es nem ertem hogy miert,vagy ez mire jo neki.Egyszeruen siman kikovethetett volna es kesz tobbet nem beszelunk.

Hiszen alig ismerjuk egymast,vagy szinte egyatalan.

Szerintetek miert tiltott le?

Tudom higy felesleges ezen kattogni de tenyleg nem ertem mi lehetett az oka,illetve hkgy csak ra harom napra tiltott.

Koszonom elore az ertelmes valaszokat! :)



2020. aug. 23. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az asszony volt. :D
2020. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Irigylem a problémáidat
2020. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet erre nem gondoltam.
2020. aug. 23. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

találgatni lehet, de a valodi okot itt nem hiszem h meg fogod tudni.

lehet akár félreértésből is.

2020. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Masodik koszi,de nem ertem miert kell ilyen erdemtelen kommenteket nyomni :)
2020. aug. 23. 22:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Inkabb az erdekelne hogy altalaban az emberek ezt miert csinalhatjak...vagy ha csinaltatok ilyet,azt miert..
2020. aug. 23. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg volt valakije és ezt ne gondold túl, igen logikusabb lett volna szimplán kikovetni vagy irni valamit de ők ezt egyszerubbnek latjak.
2020. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Talalt olyan not akit azonnal meg legetett ketyinteni🤷‍♀️🤷‍♂️
2020. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj, előveszem a varazsgombomet.
2020. aug. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!