Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire vagytok finnyásak, ha a lány lába/karja szőrös?

Figyelt kérdés

Vagyis inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy mennyire fontos a sima bőr? Előnynek tartjátok például azt, ha egy lánynak sosem kell ezeket a helyeket szőrtelenítenie mert nem nő szőr vagy nem tulajdonítotok nagy jelentőseget neki?


Tudom, kicsit fura kérdés, de érdekel, hogy ezzel kapcsolatban ki, hogy áll :D (Privit pedig nem kérek)



2020. aug. 24. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
igen, előny, ha sima
2020. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha szőrteleníti vagy nem is nő szőr az nem ugyanaz végeredményben?? Csak közte van kis borosta. Pl exem pici borostáit szerettem ugyanúgy ahogy a sima bőrét is. Hosszú sötét szőrszálak lábon csúnyák,karon se szépek,de kicsit jobban tollerálom.
2020. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem zavar a szőr.
2020. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem tetszik ha egy nő szőrös vagy itt ott pihés, de azért a lábszőr nem tetszene.
2020. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén ha szeretem akkor ez nem is érdekel.
2020. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Jeti ne legyen azért meg borostás:)
2020. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Én egyenesen imádtam borotválni a barátnőmet mindenütt, de ezt a legkevésbé sem azért csináltam, mert zavart volna a szőr, hanem ez egyrészt egy rituálé volt köztünk, aminek hatására még közelebb éreztük magunkat egymáshoz, másrészt meg érthető okokból ő jobban nőnek érezte magát szőrtelenül.
2020. aug. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha van kisugárzása okos és szeretem, felőlem csubakka is lehet.
2020. aug. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom például többször is mondta, hogy ne kínozzam magam a szőrtelenítéssel, neki úgy is jó vagyok.

Bár jelzem, hogy nem vagyok egy jeti-fajta.

Azért én szőrtelenítek, de nem megyek a falnak ha véletlen pár napig úgy marad a lábam. Ő meg észre sem veszi :D

2020. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Én lány vagyok,nőkhöz mérten extrém szőrzettel. Legnagyobb meglepetésemre ez elég sok srácnak bejött,akikkel eddig jártam. Többen is kérték,hogy ne szőrtelenítsek állandóan,vagy hagyjam meg itt,ott. Előtte nagyon zavar,de mára teljesen elfogadtam.
2020. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!