Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok!Kérlek mondjàtok màr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok!Kérlek mondjàtok màr el hogy mi kell Nektek?😄Egy férfi legyen határozott és csak eldöntendő kérdéseket tegyen fel,vagy igenis hagyja meg a szabadságot a kommunikációban?

Figyelt kérdés

Egy barátom arra esküszik hogy úgy hóditja meg a nőket hogy szinte csak eldöntendő kérdéseket rak fel,pl hogy holnap,vagy holnap után érsz rá,és ugyanez a szexnél is,és elmondása szerint működik.szerintem viszont ez olyan mint ha egy tárgyként tekintenék a nőre,és nem értek ezzel egyet,viszont az is igaz,hogy ő sikeresebb a nőknél,én pedig a talán érzékibb belsőmmel sokszor lyukra futok,és nem jó értelemben.tényleg nem szabad gondolkozni hagyni a nőket??ez lenne a helyzet??

Köszi előre is a válaszokat!



#randi #ismerkedés #Kell minden pillanatban dominàlni?
2020. aug. 26. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy pszichológiai trük, amivel a saját akaratát érvényesíti, miközben a nő azt hiszi, hogy ő dönthet. Jobb példa: tudod, hogy a nő akar menni egy konkrét étterembe, ami neked nem tetszik, te megkérdezed: Mekibe vagy KFC-be szeretnél inkább menni? Ő örül, mert választhat, de közben mindkettő opció a te választásod volt.


Szóval, van olyan helyzet amikor lehet ilyeneket alkalmazni, de nem ajánlom.


F

2020. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
A férfiakat sem szabadna hagyni gondolkodni, mert akkor ilyen hülye kérdéseket tesznek fel. Mintha a nők azonos színű és alakú tárgyak lennének....
2020. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez max. rövidtávon működik és akkor is csak addig, amíg megfelel a nőnek valamelyik verzió.
2020. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki direkt butának tetteti magát, vagy ténylegesen egy molylepke értelmi szintjén van, esetleg betegesen bizonytalan/életképtelen, azzal jobb eldöntendő kérdésekben kommunikálni, mert ha azt kérdezed, hogy pl "mikor érsz rá?", akkor egyből beszorong, nehogy "rossz" választ adjon gondolkodik 15 percet a válaszon és aztán megkapod, hogy "bármikor, nekem mindegy, amikor neked jó".

Személy szerint qrvára nem tudom elviselni, ha valaki hülyének néz, úgyhogy nálam két-három ilyen számba adott válasz után véget is érne a beszélgetés.

2020. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a csajtól, hogy a Bahamákra vagy a Hawaii szigetekre vidd-e nyaralni. Utána kérdezd meg, hogy a sarki késdobálóba akar-e menni vagy egy foci meccsre. Aztán figyeld meg a különbséget.
2020. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszik egy férfin, ha mer kezdeményezni, ötleteket dob fel és határozott. Most pl ha ismerkedesnel megkérdezi kavezoba vagy enni mennél én ezt nem veszem annak, hogy nem dönthetek. Van szám nekem is ha mást akarok elmondom. Ettől még lesz az ember határozott. Úgyhogy kérdező hülyeséget kérdezel
2020. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!