Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kevesebb, mint 10 ázsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebb, mint 10 ázsiai pasas van a tinderen, egy 28 éves vietnámi srác elárulta hogy 854 matchje van csak magyar csajokkal, hasonló korú magyar férfiak nektek mennyi van?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 21:13
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és nem is beszél magyarul
2020. aug. 27. 21:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ez csak a nagy számok törvény: rengeteg magyar csajnak jönnek be ázsiaiak, de mivel belőlük kevesebb van itt, ezért sokan kapnak az alkalmon...
2020. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekem csak magyarok jönnek be de tudom, hogy nem számít.


21 L

2020. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráírtál egy vietnámi pasira tinderen? 🤔
2020. aug. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Britt tudósok megmondták, a világegyetem területe 234billiárd km2.... :)
2020. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, ráírtam egyre és rákérdeztem, az meg elmondta. Természetesen nem jöttem be neki, mert ennyi nőből aztán van mit válogatni. Szóval topmodell külső és jó anyagi háttér a minimum. Felsőkategóriás csajnak kell lenni általában, azt vettem észre. De a magyar pasik is bőven válogathatnak, csajözön van és a csajok nagyon jól tartják magukat, még az idősebbek is. Szóval dömping és az átlagosaknak sokkal nehezebb, már csak azért is, mert miután mindneki isntamodell lett a neten, így az mit én átlagosnak tartok, azt a férfiak rondának látják. A magazinos külső nagyon alap lett, a műre hiszik azt hogy normál és csak az extrémre hiszik, hogy mű.
2020. aug. 28. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:

"De a magyar pasik is bőven válogathatnak..." ezen felnevettem :D

Nekem pasiként 2-3 naponta jön egy match. (Nyilván ha jobban néznék ki több lenne)

Akik bőven válogathatnak azok a nők...férfiből több van társkeresőn, és aki nem banyarém, annak írnak is.

2020. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem a többi külföldinek is sok van, olaszoknak, németeknek, sok magyar pasi is angol nevet használ csak tudnám miért
2020. szept. 14. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!