Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randitokon volt csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randitokon volt csók először? És hányadikon szex?

Figyelt kérdés
Azokhoz szól a kérdés, akik komoly kapcsolatot kerestek.
2020. szept. 2. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Már ismertük egymást előtte, nem tudom, így számít-e, 3 hétig együtt dolgoztunk egy munkahelyen. Néhány héttel ezután volt az első randi, nála aludtam (mondjuk nem terveztem). 5 éve vagyunk együtt.
2020. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Csók 1. Szex 3.
2020. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

csók: 1

szex: 4

2020. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csók elsőn, szex sokadikon, nem tudom pontosan. Legalább 10, de akár 20 is. Intenzív találkozgatással legalább 1-2 hónap.


Az első csók még a kémia és a pillanat gyermeke, vonzalom kifejezése, kis izgalom. Az lobbantja bennem igazán lángra a szikrát. Teljesen más, mint egy kiforrott kapcsolaton belül, ahol a szeretet kimutatása már inkább.

Első csókhoz tehát szimpátia és vonzalom elég, de szexhez már kell nekem az, hogy érezzem, ebből lesz valami, legyen már addigra valamekkora elköteleződés.

2020. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
30 évesek vagyunk, negyediken volt csók, szex, kézfogás, minden.
2020. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csók az első végén, szex a harmadik elején.


Mindig is komoly kapcsolatot kerestem és mindig is tudtam, hogy nem ezen múlik. Azóta már együtt élünk és esküvőre gyűjtünk.

2020. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőn mindkettő. Felnőtt vagyok, ha valamit érzek, nem fogom manipulációból megjátszani magam. Egyébként azóta eltelt pár év, házasok vagyunk, gyerekünk van, boldogok vagyunk és nagyon fontos a szex a kapcsolatunkban.
2020. szept. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk még tiniként ismertem meg a párom, csók a második randi végén volt, szex meg csak 2 hónap múlva.

Azóta már 6 év eltelt.

2020. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8,6 éve vagyunk együtt. Fogalmam sinc shányadik randin volt a szex meg csók.. annyit tudok h 3-4 hónap eltelte után volt szex. Csók max 2-3 talikor
2020. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!