Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg elvárja egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elvárja egy átlagos kinézetű huszonéves nő is hogy pár naponta étterembe együnk meg nyaraljunk többször évente, meg természetesen autóval hurcolásszam mindenhová?

Figyelt kérdés
F/29
2020. szept. 3. 09:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2020. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Tőled talán igen, mert hülye vagy. De mástól nem.
2020. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Van aki elvárja, van aki nem.

Én elvárom, hogy havi 2szer beüljünk enni plusz barátokkal néha ide oda (nem feltétlen enni), évi 1 wellness jól esik, egy kb egy hetes nyaralás és néha plusz évi 1 2 külföldi rövidebb út (tavaj másfél napot voltunk Portoba, kettőnknek 12 ezer volt a retúr jegy).

A seggem viszont nem kell cipelni, van kocsim és szeretek vezetni.

Nem kell fizetni az utat sem, mert jó a keresetem.

Páromnak jogsia sincs, de nyaralásra ősze szedi a pénzt, ő is szeret.

Voltam nehéz helyzetben, akkor ő fizette a külföldi utat Palmára, de sose hanydigálta fel.

Viszont nekem az is fontos, hogy néha pl Gál estre menjünk, túrázzunk 20 30 km-reket pl.

Nem vagyok egy kocsi a seggemhez nőtt típus, városba buszal és gyalog, bicajjal is megyünk.

N28

2020. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Lazy Lover ***** válasza:
6%
Ha jól nézz ki igen
2020. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Talán egy átlagos kinézetű nőnek nem lehetnek elvárásai? Értéktelenebb, mint egy szebb nő?

Nagy gondok vannak nálad kérdező! Ezzel a mentalitással ne akarj csajozni.

2020. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ezek szerint én bűn ronda vagyok, mert csak pár havonta megyünk étterembe, évi 1x nyaralunk, és maximum a boltba visz el az én saját kocsimmal. :D
2020. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Szia 29/F Troll. :D

A válaszom: Ez nem kinézet függvénye. Vannak nők, akik jobb módú családban nőttek fel és ezt az életmódot igénylik, de ez messze nem a magyar átlag.

Én is szeretem élvezni az életet, de amit leírtál, az túlzásnak tűnik. Viszont évi egy nyaralást és pár havonta éttermet (nem kell luxuskategória) én is igénylek. Nem kell autóval vinni mindenhova (ez elég fura is lenne, ugyanis gondolom te is tanulsz/dolgozol), de azért az már a ló másik oldala, ha egyetlen randin sem visz haza, mert ő spórol a benzinnel. Szerintem átlagos kinézetű vagyok, de ez elég szubjektív, mert mindenkit szépnek lát valaki, szerencsére engem is a barátom.

2020. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Balázs te nem dolgozol amúgy?
2020. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol ezzel, amikor úgyis szingli vagy?
2020. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Magamtól is járok étterembe.

2. Magamtól is megyek nyaralni.

3. Van autóm.


Azt viszont elvárom, hogy legalább a saját nyaralás, egyebek, költségeidet tudd fizetni.

2020. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!