Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lany, akinel mar honapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lany, akinel mar honapok ota probalkozom, csunyan lerazott, erdemes barmit is valaszolni ra?

Figyelt kérdés

szamomra kulonleges lanyrol van szo, aki sok ido (es nehany elutasitas) utan vegre felajanlotta, hogy talalkozzunk, majd a tali elott nehany nappal lemondta. raadasul nevetsegesnek tuno indokkal, hogy akkor jo otletnek tunt, meg hogy volt benne alkohol.


mondanom sem kell mennyire rosszul esett a dolog, ilyen megalazasban ritkan van reszem. eleg régóta beszelgetunk - ugyan irasban - igy sok mindent meg is tudtunk egymasrol, tehat mar nem csak egy feluletes, elhivlak egy randira viszony volt kozottunk. legalabbis azt hittem.


szoval a tobb honapos napi kontaktot annyival sikerult lezarni h nem fuzu hozzam erzelem, igy nem megy neki a tali. en meg itt allok ertetlenul, tele kerdessel, hiszen csak egy egyszeru randi lett volna ahol ket orat beszelgetunk, megiszunk valamit, aztan ha azutan mondana ezt, csalodottan, de megertem. nem felesegul kertem... nem ehhez szoktam hozza, nagyon bantja az egomat is ez az eset. hogy lehet igy megalazni a masikat? raadasul azok fenyeben, hogy szamara a kommunikacio nagyon fontos, meg az intelligens parok szakitas utan is fenntartjak a jo viszonyt, o meg ehhez képest egy 0. lepcson is igy nez ki?


rengeteg miert kerdes van bennem, amik nem hagynak nyugodni, amiket feltennek neki, de nem akarom meg jobban megalazni magam.



#randi #szerelem #Crush #bánat egy nő
2020. szept. 3. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, hagyd és keress mást!
2020. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

de mi a szart kezdenél vele, ha találkoznátok? egyértelműen lenéz téged

milyen kérdés maradt még benned? nem kellesz neki

2020. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ezek utan nyilvan nem szeretnek mar vele talalkozni, de azert erdekelne mi volt ez az egesz komedia. azert szeretnem azt hinni, hogy alapbol nem ekkora patkany senki
2020. szept. 3. 11:02
 4/12 A kérdező kommentje:
egyebkent korabban is voltak arra utalo jelek, hogy ezt nagyon gyorsan el kene engedni, csak hat a remeny...
2020. szept. 3. 11:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de itt csak saját magadat alázod. Azt írod már többször elutasított, de te mégis loholtál utána, mint valami pincsi. Lehet azért csinálta, hátha ebből végre értessz és lekopsz róla.
2020. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
Azért csinálta, mert nem vetted észre magad. Egy randi az randi, tudjátok mindketten, hogy nem a beszélgetés a lényeg, neked tetszik, ő is tudjam, szóval baráti zóna sem jöhetne szóba. Megalázó valóban ez amit tett, vagy ahogy hozzáállt és a közlés is elég érdekes, de hát mit vársz tőle ezek után? Nem érdemel meg téged.
2020. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Ne válaszolj rá - csak jót nevetnének rajtad a barátjával együtt. Ha elég rosszindulatúak még meg is mutatják másoknak.
2020. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hagyd. Bár az egódnak elhiszem hogy rossz, de ismerd fel a hibáidat, tanulj belőlük és legközelebb ne kövesd el őket:


- ne chatelgess hónapokig feleslegesen

- ne engedd hogy hülyének nézzenek, kihasználjanak (csak figyelemre, lájkokra vagy unalom ellen tartsanak)

- ne ugrálgass körülötte, teljesen alázva magad

- sokkal előbb hozdd fel a találkozást, és ha nem a válasz vagy nem tudja eldönteni, akkor nem kell több időt pazarolni

2020. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8nak igaza van. Amelyik chatből 1, max 2 héten belül nincs tali, abból nem is lesz. (Kivétel ha valamelyik felet baleset éri, vagy külföldön ragad, stb. De ez azért viszonylag ritka.)
2020. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezt is megertem, es próbáltam is az elején ezt a lehetőséget, akkor nem akarta. majd nem beszeltunk egy darabig, utana keresett, aktivabbnak is tűnt, irogatott, viccelodott, rendben volt, majd hivott egy esemenyre, oda nem tudtam elmenni, most meg történt ez. ugyan nem volt mindannapos tema, hogy elhivom ide oda, de egyértelmű volt a szándékom. senki sem kényszerítette h irjon, kepeket küldjön, plane nem h talalkozzunk, ketszer is. ertem h az elejetol hagyni kellett volna, de ha engem valaki nem erdekel, akkor szimplan nem irok vissza, nem az h elhivom aztan leb@szom, hogy hagyjon mar beken.
2020. szept. 3. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!