Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Nők! Randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Randiznátok egy ilyen személyiségű férfivel?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, egyetemista. A szemem kékes zöldes. Inkább kékes, mint zöldes. A hajam sötét szőke, kicsit mintha barna lenne. Szerintem a szakom a legjobb az adott karon. Hogyha elvégzem, elmennék másik alapszakra is, határozott elképzelésem van, hogy mire. Naponta sportolok, mert sokat eszem, így híznék nélküle. Tök egészségtelenül eszem. A Duna másik oldalán van az ellenséges intézmény, amikor elmegyek mellettük, majdnem rájuk ordítok valamit. Egyébként vannak barátaim onnan, elvből szidom őket, meg mert könnyű az egyetemük persze. Viszont ha nem hinnék nehéznek, akkor nem is lenne annyi bajom velük. Talán ha végzek, ez a kis gúnyolódás megszűnik. A barátaimat akik ott végeztek, nem szidom sose. A mai napig tudok nevetni Molnár Krisztián fingós videóján. Kedvencem a rukkolás pizza és a sós karamellás csoki, bár ez nem biztos teljesen.

2020. szept. 5. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Egy nyomorult gyerek vagy. Gondolom valami vikes faxszopó. Azok szoktak ilyenek lenni.
2020. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp. A leírásod alapján tele vagy rejtett frusztrációval, melynek kezelése helyett másokon vezeted le a feszültséged. Ilyen problémákkal nem érdemes párkapcsolatot vállalnod.
2020. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Közelembe ne jöjjön az ilyen.
2020. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom VIKes vagy. 23 évesen illett volna már elvégezni az alapszakot, ha 18 évesen kezdtél. Az egyenesen szánalmas, hogy így beszélsz a Corvinusról, és képzeld, én is BMEs voltam. Ilyen hozzáállással senki se fog randizni veled, szállj le a magas lóról.
2020. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem 18 évesen kezdtem, minden tökéletes időben zajlott. :D Nincs semmi rejtett frusztráció, a kommentekre nagyon kíváncsi voltam, pontosan olyanok, mint amikre számítottam. Viszont külön öröm, hogy mindenki ugyanarra a karra gondolt.
2020. szept. 5. 19:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Viszont akkor ha azt mondom, hogy az emberek felének hasonló a hozzáállása, akkor miért nem szingli mind? Hiszen mindenki tele van frusztrációval nem?
2020. szept. 5. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, mindenki tudja, honnan kerülnek ki az ilyen munkaerőpiacon koppanó önelégült retkek.
2020. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ó ó ó. Nem a kérdésre válaszoltál utolsó. Szövegértésedre elégtelen jár. Szerintem így inkább te koppannál. :( Napközin végeztél?
2020. szept. 5. 21:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kölyök, én már egy ideje nem vagyok egyetemista. Pár éve befejeztem a mesterképzést, és valószínűleg (a vik alapján) ugyanabban a szakmában dolgozom 10 éve, ahol te arcoskodsz.
2020. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez megint nem válasz a kérdésemre. Most akkor az én személyiségem rossz, viszont akkor mégis be kell nekem szólni. Szerintem akkor másoknak is nagy az arca.
2020. szept. 5. 21:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!