Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdésem főként a nőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem főként a nőkhöz szólna, de természetesen meghallgatok bárkit - Az első közös, kettesben történő találkozás előtt/alatt kell tisztázni, hogy ez randi vagy ez adja magát egyértelműen? F/19

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. szept. 5. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem adja magát egyértelműen. 27N
2020. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen a viszonyotok. Ha a baráti társaságod tagja, akkor nem árt tisztázni, egyébként meg egyértelmű.
2020. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ismeritek egymást, egyértelműen mondd, hogy randira hívod, különben nem fog rájönni. Egyébként szerintem szituációfüggő, pl egy egyetemi szaktársad gondolhatja, hogy csak barátkozol vele jegyzetekért, stb.
2020. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Nekem is volt ilyen tiniként haveri körből, hogy nem is koppant, hogy most randira hívtak. A válaszom közben mire a mondat végére értem, hogy "köszi, de ezt most passzolom" (nem is értettem miért engem hív el :D), leesett, hogy miért.. :)
2020. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem ismeritek egymást, nem szoktatok együtt eljárni sehová, akkor szerintem a meghívásból egyértelmű, hogy randinak szánod. Ha egyébként is sokat lógtok együtt, akkor viszont érdemes lehet előre közölnöd az illetővel, hogy ez most nem haveri mozizás/kajálás/akármi lesz.
2020. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is adja magát.
2020. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igazából májustól ismerjük egymást. Egyik haver bulijáról,azóta csak 1x talalkoztunk (akkor is ugyan úgy házi buliba). De közben messengeren, instán, snapen beszelgetünk.

De még nem voltunk kint egyszer sem. Jövő héten tervezünk kimenni, de még megbeszélés alatt áll, akkor azt mondjátok, h ezek alapján egyértelmű h randi?

2020. szept. 6. 07:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előfordulhat félreértés, olyan esetek is vannak, hogy valaki barátkozás céljából találkozik.. bár egyetértek abban, hogy normális esetben ez randiként lenne értelmezhető. Viszont megesik, hogy a csaj naívan kettesben találkozik a pasival, azt hiszi, hogy csak baráti találkozás...
2020. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján érdemes lenne tisztázni, hogy randi. Mert, megeshet, hogy a lány csak baráti találkozás gondol.
2020. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És azt milyen formában? Pl. megbeszéljük, hogy mikor, hol és utána annyit mondok, hogy "rendben akkor szerdán randi" vagy hogyan javasoljátok?
2020. szept. 11. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!