Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok, ha egy lány írna rátok? Nagyon nyomulásnak vennétek?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam egy buliban és ott megláttam egy srácot. Néztük egymást egy ideig, meg is akart szólítani, de akkor már éppen mentem el a barátnőimmel. Nagyon megtetszett, azóta meg is találtam facebookon és gondoltam, hogy ráírok.


L/27



2020. szept. 8. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá nyugodtan.
2020. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit írsz, mert nem mindegy az sem...
2020. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia Második! Szerinted mi az, ami nem számít nyomulásnak? Mert arra gondoltam, hogy megírom neki, hogy sajnálom, hogy nem tudtunk beszélgetni.
2020. szept. 8. 19:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kezdetnek soraid is megteszi, hogy nem tudtatok beszélgetni.

S esetleg a következő bulin reméled sikerül;).

Erre ő vagy ráharap s talizni akar veled vagy pötyögni-chatelni kezdtek, aztán alakul vagy nem...


Ha semmi reakció-nincs válasz napokig, annyi.

2020. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem is a helyzet. Ha visszamehetnék az időben, én is azt írnám neki, hogy sajnálom hogy nem tudtunk beszélgetni, de bepótolhatnánk.

Ehelyett azt írtam, "Szia, téged láttalak a tegnapi buliban?"

Istenigazábó mindegy, mert ez a gagyi szöveg is bevált, 5 éve vagyunk együtt.

2020. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Köszi és nagyon örülök, hogy ilyen jól alakult nektek :)
2020. szept. 8. 19:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, írj rá nyugodtan, majd alakul minden. Vannak lehetőségek az életben, amit ugyan át kell gondolni, de nem szabad kihagyni. Tedd fel magadnak a kérdést: Mi a legrosszabb, ami történet? Szóval nyugi:)!
2020. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Írj rá
2020. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen írj rá, mert ha bejössz neki akkor szinte mindegy hogy mit írsz, akkor örülni fog, és kezdeményez, ha nem jösz be neki, akkor meg ugyan mindegy.
2020. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ettől még nem szeded fel őt, csak jelzed neki a szimpátiát. 2020 van, már elmúlt a középkor, amikor hónapokig kellett a férfinak udvarolni, mire lejött a nő a vártoronyból köszönni.


Tehát jelzed a szimpátiát, a férfi pedig meghódít, ha szeretne. Ennyi.

2020. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!