Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit készülődtök egy randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit készülődtök egy randi előtt átlagosan és milyen ruhát vesztek fel?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem többet, mindha valahová megyek.

Általában farmer és egy csinos felső. Nyilván ha olyan helyre megyünk, akkor én is jobban kicsipem magam.

N (de van párom, remélhetőleg nem kell többé randizni).

2020. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Kb. 5-10 perc. Mackónadrág.

Ezzel egyből kiszűröm azokat, akik csak a külsőségekre mennek.

2020. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Semmivel sem többet, mint amikor bárhova máshova megyek. Esetleg annyi, hogy mindig figyelek rá, hogy az előző nap mossak hajat.

A ruházat programfüggő. Az első randink egy bowling volt, a második pedig egy színházban. Az első így öltöztem fel:

[link]

Míg a másodikra így:

[link]

21/L

2020. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én szeretem megadni a módját. Legalább 3-4 órát készülődöm összesen. Pár nappal korábban elmegyek edzeni a randi napjáig, körmöshöz megyek, szolizom, megyek gyantáztatni és fogat fehérítek, arcomat kitisztítom, veszek új ruhát. A randi napján hajmosás, hajvasalás, parfümömmel egyező illatú tüsfürdővel fürdés, bőrrandírozás, testápolás, sminkelés, ruha végleges kiválasztása. Viszonylag sokat készülök, szeretem a legjobb első benyomást tenni a pasira,de ők sokszor szinte semmit nem készülnek.
2020. szept. 12. 10:28
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
3. Ne kamuzzál már, nem is te vagy a képeken, az elsőn szőke a másikon egy barna van, nem is hasonlítanak, kit akarsz átverni ezzel?
2020. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Egy szóval se állítottam, hogy én vagyok a képeken, hiszen nyilván nem. Honnan hitted, hogy az ellenkezőjét állítanám? :D Ilyen stílusú szettekben mentem el, ilyen ruhákat vettem fel. Egyszerű példák, mert jobbak a megértetésre, mintha elkezdeném leírni és ha nem haragszol, nem szeretnék most a kérdés miatt divatbemutatót tartani, hogy valóban én legyek a képeken.

22/L

2020. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem többet, mintha mennék bárhova máshova. Nem az a célom, hogy mást mutassak magamról randin, mint aki amúgy is vagyok. Alapból igényes vagyok magamra, szóval nem megyek szakadtan, kócosan stb.
2020. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

#6 Boldog születésnapot!


Nyilván azért öregedtél 6 perc alatt 1 évet. 😂

2020. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem férfiként nagyon feszélyez ha a nő ennyit készül az első randira. Teljesen elrontja a termeszetesseget ha kb megmozdulni nem lehet mert valami biztos felrecsuszik, elkenődik vagy lépni is alig tud a magassarkúban. Az első randi arról szól hogy felmérjük hogy egyáltalán el tudunk-e képzelni kapcsolatot egymással, nincs semmi kötöttség. Ha nem érezzük a szikrát akkor is a feszelyez hogy a semmiért öltözött ki.
2020. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ha egyszer meglát smink nélkül, meg se ismer, ugye kérdező
2020. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!