Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy pasival nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasival nagyon jól kijöttök, megfog a kisugárzása, a humora, és a stílusa, de arca nem tetszik, akkor nincs esélye nálatok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 11:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az van, hogy ha arcra nem jön be, akkor a "kisugárzása" is teljesen hatástalan rám. Én személy szerint így működök. Azért remélem, nem akarsz ebből általánosítani, kérdező.
2020. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Salilala ***** válasza:
100%

Ha már kinézetnél tartunk: ha amúgy odafigyel magára, és normálisan öltözködik, van stílusa, akkor bejöhet

Nekem most egy ilyen fiú tetszik. Nem a legjóképűbb, de a haja nagyon jó :D és mellesleg nagyon bírom.

2020. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1 Mindenki mást mond, és mindenkinek más a ”jóképű”. Állítólag a nők nem vizuális tipusok, és sokkal jobban számít nekik a belső, de nem mindenkinél van így.
2020. szept. 13. 12:07
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

"Állítólag a nők nem vizuális tipusok"


Ezt honnan szedted?

2020. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Salilala ***** válasza:
100%
Nincs oyan hogy "A nők". Egy nő vagy ilyen, vagy olyan.
2020. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#4 Sok nő mondta ezen az oldalon, hogy,őket egyáltalán nem hozza lázba egy jótestű meztelen férfi, ha csak nem a párjukról van szó akit szeretnek. Személyes véleményem szerint a nőknek messze nem számit anyyira a külső mint a férfiaknak. A nőknek a magabiztos férfi a nyerő, és a vonzó, a külső elhanyagolható szempont. Persze nyilván legyen ápolt, és adjon magára.
2020. szept. 13. 12:19
 7/30 A kérdező kommentje:
Lányok most akkor mi az igazság? Valójában mennyire számít nektek egy pasi arca, és teste?
2020. szept. 13. 12:22
 8/30 Salilala ***** válasza:
28%

Szerintem minél jobban hasonlít a lányra a fiú, az annál jobban tetszik a lánynak. Fekete göndör hajú, barna bőrű barátnőmnek a szintén barna bőrű, fekete göndör hajú fiúk jönnek be... stb. Igazából nekem is egy olyan fiú tetszik, aki kicsit hasonlít rám, pl.hajszín, orr, szemöldök... de mégiscsak fiú. Unokatesóm elvett egy lányt, aki akár a testvére is lehetett volna, úgy hasonlítottak, és olyan szinten illettek egymáshoz kívül-belül.

Persze ez a hasonlóság nem mindig igaz, de a külsőnél ez is lehet szempont, ugye aki hasonlít ránk, az alapból szimpi lesz... Amúgy ha egy olyan fiút keresünk aki tényleg tetszik, annál mindenképp a belső, a stílus számít a legjobban, meg a kisugárzás. A kinézetnél én főleg a magasságot, a termetet szoktam nézni, meg az arcot, természetesen. Nincs konkrét ideálom, de azért nem állok össze akárkivel, és szerintem ez másoknál is így van. Szerintem a fő az, hogy illik-e hozzánk.

2020. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
A 6os kommentedben nagyjából jól leírtad. Ez tényleg így van. Lehet egy férfi akármilyen kidolgozott testű, tökéletes arcú mintapéldány, pusztán a kinézete engem speciel nem fog meg. Nagyon sok csávót utasítottam vissza, akik elképesztően jól néztek ki, de semmi kisugárzásuk nem volt. Viszont vannak férfiak a környezetemben, akik nem néznek ki kifejezetten jól, de olyan kisugárzásuk van, olyan karizmatikusak, hogy konkrétan beindulok tőlük, ha a közelemben vannak, alig bírok nem róluk fantáziálni.
2020. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
#9 Akkor jól sejtettem. Nyílván előny a jó külső, de ha a kisugárzás nincs meg akkor semmit nem ér. Az ember nap mint nap lát teljesen átlagos külsejű férfiakat jobbnál jobb nőkkel. Ilyenkor mindíg eszembe jut az a sok srác akik panaszkodnak, hogy azért nem kellenek a nőknek mert nem születtek jóképünek. Nagyon nincsenek tisztában a dolgokkal.
2020. szept. 13. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!