Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nőként én hívom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként én hívom el a férfit randizni, azt hogy értékelitek, kedves férfiak?

Figyelt kérdés
Ekkor én fizessek mindent vagy egyezünk meg abban, hogy mindenki fizeti a saját fogyasztását?

2020. szept. 16. 18:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Női-férfi egyenlőség. Mivel nőként te hívtad el a férfit randizni, így neked kell fizetni.
2020. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Megyek, azután majd meglátjuk.
2020. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

Mindig az elhívó fizet , függetlenül a nemétől és, hogy a meghívást milyen céllal kezdeményezte.

26N

2020. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

"Ekkor én fizessek mindent vagy egyezünk meg abban, hogy mindenki fizeti a saját fogyasztását?"

Miért, ha a férfi hív, akkor elvárod, hogy ő fizessen? Ebben az esetben, igen, fizess ki szépen mindent.

Normális gondolkodás esetén viszont elosztjátok a költségeket.

2020. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező és egyeske! Illetek egymáshoz. A fillérek megbaxásához nekem egy levél viagrától sem lenne merevedésem. Ahogy erre felizgultok orgazmus hegyek lesznek.
2020. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ha férfi hív, akkor fizetem a saját részem. Ilyen esetben is azt gondolnám helyesnek, de nem fog felkopni az állam akkor sem, ha az egészet én fizetem.
2020. szept. 16. 19:00
 7/23 A kérdező kommentje:
Releváns információ, hogy mindketten önálló keresettel rendelkezünk, dolgozunk. Arról senki nem írt semmit, hogy viszonyulna egy ilyen meghíváshoz?
2020. szept. 16. 19:02
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyra értékelném. Aztán elosztanánk, vagy én fizetném, ha jól alakul
2020. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ... üzleti megbeszélésen mindig a hívó fél, de ez nem üzlet hanem randi.


A normális ez lenne: elmentek, a pasi felajánlja hogy fizet, te felajánlod hogy legalább a felét álld, a pasi nemet mond, mire te közlöd okés, de akkor legközelebb te fizetsz. Előre semmiben sem kell megegyezni - ne az anyagiakról szóljon már a story, majd ha kihozza a pincér a számlát akkor nyúlj utána és a bukszád után s legalább látod a fickó reakcióit.

2020. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Üzleti életben dolgozom, hozzá vagyok szokva az előre lefektetett keretekhez, nem ott szeretnék vele erről vitázni, jobb ezt is tisztázni már a meghíváskor.
2020. szept. 16. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!