Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszene egy olyan randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszene egy olyan randi amikor a lány kezét fogni kellene a magassarkúja miatt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 17:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
48%
Nekem igen :)
2020. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de nem teljesen értem. Imbolyogsz a magassarkúdban, ezért fogni kell a kezed, hogy ne ess el?

Nem hiszem, hogy az első randik valamelyikén ez annyira jó ötlet. Már amikor együtt vagytok, és úgy alakul, mert mondjuk macskaköves úton kell menni és ezt nem tudtátok előre, akkor aranyos lehet. Talán még akkor megy el a kapcsolat elején, ha fülig szerelmes a srác, vagy ha meg akar csak dugni, és ehhez kapóra jön a "hős" szerep, hiszen így könnyebben vesz le a lábadról.

2020. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Valójában innen indult az egymásba karolás szokása. Bár, hogy melyik korszak volt arra nem emlékszem. De olvastam erről.

Engem nőként irritálna az esetlenségem. De én amúgy se vagyok magassarkús fajta.

2020. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Elvinném szépen kézenfogva a Kínaiba és vennék neki egy cipőt...
2020. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki az az őrült, aki olyan magas magassarkút vesz fel, amiben nem tud járni? És a kézfogás amúgy meg hogy segítene rajta? Ha kimegy a bokája, ugyanúgy elesik, legfeljebb rántja magával a pasit is.
2020. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Nevetségesek az extra magassarkúban billegő csajok.


Egyébként meg bár magas vagyok, vonzódom az alacsony nőkhöz, így abszolút nincs magassarkú igényem, szóval az ilyen randi nekem azt mutatná, hogy valamit kompenzál, és nem egy laza típus, inkább a feszengős, bénázós csaj

2020. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz. Nem járnék olyan nővel, aki felnőtt létére nem képes olyan cipőt felvenni, amiben tud járni. Ha meg azt hiszi, hogy a csetlés-botlás szexi, elég nagyot téved.
2020. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze, szeretem összefogni a kezeit, a feje fölött.
2020. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem romantikusabb, ha megvárod, míg elesik, és aztán elsősegélyben részested! Kezet fogdosni mindenki tud!
2020. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Azt sem értettem soha, hogy lehet műkarommal szart törölni.
2020. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!