Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti ezt mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt mennyire vennétek zokon?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú csak úgy feküdne le veletek ha előtte elmentek vele egy komplett nemibetegség szűrésre? Természetesen úgy, hogy a saját részeteket ti fizetitek.

2020. szept. 18. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
86%
😂🤪🤪🤪🤪🤪
2020. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 A kérdező kommentje:
Szóval? 😃
2020. szept. 18. 20:45
 3/109 anonim ***** válasza:
62%
Még ha fordítva lenne, akkor nem tűnne mesének 🙃😊
2020. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 anonim ***** válasza:
96%

Miket akarsz kérni? A szifilis, hiv ingyenes. A hepa C-t szokták még kérni, de az is csak 4-5k max, ha jól emlékszem. Nőként pedig évente szokás járni nőgyógyászhoz, ahol nézik a hpv-t.. pasiknál mondjuk ezt nem nagyon szokás, pedig jó lenne..


Am én nem mennék el vele. Van egy fél éves leletem, azt mutatnám meg. Egészségügyis vagyok, évente járok a kötelező szűrésre, mindig negatív. Ha elkezdene problémázni, hogy na, fél év alatt sokminden történt stb, akkor hagynám a fenébe. Ennyi bizalom legyen már benne.


Volt olyan pasi, akitől én is kértem. Akiről tudtam, hogy sok partnere volt és még sose volt szűrésen. Ő elment, mert kíváncsi lett rá, előtte eszébe se jutott, aztán meg örült, hogy tudja, hogy minden rendben.

2020. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 A kérdező kommentje:
Szóval ez egy nem lenne tőled :/ csak nem félsz valamitől? Esetleg a pénzt sajnálod rá?
2020. szept. 18. 20:47
 6/109 anonim ***** válasza:
42%
Fúúú,de beteg 5let.
2020. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 A kérdező kommentje:
Erre sajnáltok 100 ezer forintot? Utána legalább egy olyan párkapcsolatotok lehetne ahol soha nem csalnak meg, nem szarnak le stb. Amugy meg ha van barátnőm nem sajnálom rá a pénzt, de ameddig nem a barátnőm fizesse ki ő a nemibetegség szűrést. Ha tiszta, utána elhalmozom minden jóval úgyis 😃
2020. szept. 18. 20:52
 8/109 anonim ***** válasza:
81%

Akinél egyáltalán felmerül a nemi betegség, az a csávó alapból kuka, szóval velem ez az eset valószínűtlen hogy előfordul...


Nagy arcod van kérdezőkém, egész biztosan hosszú sorban állnak nálad a csajok lobogtatva a negatív STD leleteket...röhej

2020. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/109 A kérdező kommentje:
Szerintem ebbe egy normális nő simán belemegy. Csak olyan nem aki fél a végeredménytől
2020. szept. 18. 20:54
 10/109 A kérdező kommentje:
Szóval úgy kell tekinteni a nemibetegségre mint ha nem is létezne? Okádnom kell már csak a herpesz látványától is, nem szeretnék a saját arcomomon/farkamon látni ilyeneket. És a herpesz még csak a "legkellemesebb" std
2020. szept. 18. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!