Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ha nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha nem tetszik a lány öltözködési stílusa, akkor ez már elég ok, hogy ne hívjátok el a következő randira?

Figyelt kérdés
Látszik, hogy csinosan szeretett volna felöltözni, de rosszul lett összeválogatva a ruha. Nektek ez mennyit nyom a latba?
2020. szept. 19. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Elég.
2020. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Legyen ez a legnagyobb baj vele..., majd olyan program a következő, amire csak jól tud öltözködni;)
2020. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Kizárólag akkor nem állok szóba nővel az öltözködése miatt, ha párduc/tigris/leopárd mintás ruhát vesz fel.
2020. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, férfiaknál hogy van ez. Nekem nőként egyszer tetszett nagyon egy pasi, végre elhívott randizni. Megjelent egy undorító hegyesorrú, kissé magasított sarkú cipőben, azonnal kiábrándultam. Alig vártam, hogy lelépjek, soha többé nem voltam rá kíváncsi. Aki ilyen aljasságra képes, annak másban is hasonlóan sz.r ízlése lehet.
2020. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Elég
2020. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak igaza van! Azt rühellem én is :)


Amúgy várnék még egy randit és ha még 1x nem a legtutibban öltözködött, akkor szépen megemlíteném neki.


De amúgy egy másik oldala is van ennek. Mindenki úgy öltözködik ahogy akar ahogy szeretne. Csak akkor ne nézzen gúnyosan ha valaki fintorog rá, vagy mosolyog rajta.

2020. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

4-es, ezen jót mosolyogtam. Engem egyszer innen gyakoriról rázott ki a hideg egy sráctól, amikor átküldött egy fotót, amin vízparton állt egy ilyesmi szandálban vagy strandpapucsban:

[link]


A hideg is kirázott a lábujjai közé ékelődött pánt látványától. Annyira szexi tud lenni egy ilyen papucs egy szép női lábfejen és annyira visszataszító volt egy férfi lábfején, hogy ezzel el is vágta magát.

Nem volt ronda srác, de onnan kezdve nőiesnek éreztem.


Amúgy nem adok ennyire a külsőségekre, nem várom el a márkás cuccokat másokon, mert sajnos nekem sokáig nem futotta többre kínai és turkálós cuccoknál. (Volt olyan randim, ahol éreztem, hogy a srácnak nem jönnek be a ruháim, mert finom célzásokat tett.)

2020. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is kiábrándulok,ha egy nő úgy jön randira,mintha egy sátortáborból érkezett volna .Egy lógó póló,valami idétlen szlogennel,és az a mellig felhúzott rövidnadrág,a lábán egy deszkáscipővel..Nah,attól rögtön felhorkanva elterülök.
2020. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Én még nem láttam olyan férfit, akinek elég jó stílusa lett volna ahhoz, hogy megengedhesse magának, hogy ez alapján válogasson :D
2020. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem annyira fontos.
2020. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!