Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek melyik randipartner lenne úgymond férfiasabb, vonzóbb életű?

Figyelt kérdés

Egyszer tettem ki hasonló, kérdést, most kicsit mások lesznek a felsorolások és csak kettő közül kell majd dönteni, amik ki is lesznek fejtve, így maga a kérdés is más. Két opció van, amik között dönteni kell majd, vagy a nem tudok dönteni opció, viszont azt csak akkor, ha tényleg teljesen mindegy.


A: Egy extra sportos és mellé jóképűnek tartott pasi. Az élete a sport, az alakja kifejezetten izmos, a munkája is a sporton alapul. Személyiségre egy szerethető figura, nagyjából átlagos eszű, hogyha sportról van szó, akkor a hozzáállása nagyon jó, felfigyeltek a kiemelkedő fizikumára és szponzorálják is a tápkieg cégek instagramon.


B: Sportosan vékony pasi, nem is izmos, nem is zsíros, tehát semmi különleges fizikum, viszont nem is "lusta" alakú. Egy olyan szakon tanul az egyetemen, ami számodra férfias. (lehet ez gépészmérnök, mérnökinfó, orvos, közgazdászhallgató, vagy akármi, ha van olyan, ami neked vonzó) Az egyetemen helytáll, elég okos, bár nem zseni. Szeretne majd mesterképzésre menni, majd a szakmájában dolgozni. Nincs instagramja, sportolni csak mérsékelten szokott.


Ha valaki szavaz, kifejtheti bővebben kommentben, ha akarja.



2020. szept. 20. 16:37
A kérdező szavazást indított:
Az A vonzóbb (életű).
A B vonzóbb (életű).
Teljesen mindegy, nem számítanak ezek semennyire.
27 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy a B arcra kb annyira jó mint az A, nincs különbség.
2020. szept. 20. 16:38
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen a B. Nekem bőven, bőőőőven elég, ha hobbi szinten sportol egy férfi, és sportosan vékony. Még akkor is ő a vonzóbb, ha kihagyjuk a képletből a vonzó szakot.

Az csak hab a tortán.


Én amúgy vékony, de edzett vagyok, minimum heti 5x sportolok. A párom pedig időszakosan, hébe-hóba edz, mostanság heti 2-3x.

2020. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csakis az A, most is ilyen párom van. Én nőben inkább a B vagyok, phd tanulmányokat folytatok jelenleg.
2020. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
B, mert nem vagyok nagy sportember, zavarna, ha a párom az lenne. (nem vagyok bálna, csak nem a sport körül forog az életem.)
2020. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
B b b...
2020. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

B. Egyrészt soha nem tetszettek a dagadó izmok, se az instás élet. Nem tudnék mit kezdeni a betáblázott, kottára kiszámított élettel, ami ehhez az alakhoz és életvitelhez kell. Emellett magam se vagyok nagy sport ember, bár most egy ideje igyekszem rendszeressé tenni a mozgást a mindennapjaiba.

A B az egyetemmel, ambíciókkal és a számomra vonzóbb alkattal, szinte tökéletesen hangzik.

2020. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindegy. Szeretek mertekkel sportolni, de nem szoktam pl. taplalek kiegeszotoket venni, illetve zavarna ha instagramon sok csaj követné. Egyetemre sem jarok es nem is jártam, igy a másodiknal az zavarna kicsit, hogy kepzettebb nálam. De ha valamelyiknek éppen mégis en kellenek es belsőleg is oké, akkor barmelyik szoba jöhet.
2020. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tehát akkor valójában a nagyon sportos pasi életmódja nem tetszik, mert e körül forog az élete, de maga a nagyon sportos test se olyan vonzó? Tehát maga az életmód is sok, viszont a nagyon sportos test is?


A másik kérdésem, hogyha a pasi szerintetek menő szakra jár, az mennyit dob bele a pluszba? Mármint férfias területre jár az egyetemre. Az nagy plusz, vagy csak kis hab a tortán? Illetve szerintetek melyik számít ezek közül olyan pasisabb szaknak? Közgazdász, mérnök, infós. A közgazdász mondjuk pénzügy és számvitel, a mérnök mondjuk gépész, az infós mondjuk mérnökinfó/gazdinfó. Nyilván nem ez alapján döntök, én ezek egyikére járok.

2020. szept. 20. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi szak nekem kb mindegy amíg komoly egyetem és olyan amit szívesen csinál.

Szóval ez csak hab a tortán. 6os voltam.

2020. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a B. Akinek a sport körül forog az élete, annak nem fér bele egy párkapcsolat. A másik, hogy én kifejezetten nem szeretem a sportolói mentalitást. Értem ez alatt a szervezet tudatos sanyargatását a cél érdekében (aranyérem) és azt, hogy "mindig tovább küzdűnk, mindig felállunk", értsd: bokaszalag szakadással nekiáll edzeni, mert a szemében nem ember, aki ezt nem tenné meg. Szóval ez számomra nem vonzó mentalitás.
2020. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!