Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha messengeren megreked a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha messengeren megreked a beszélgetés, akkor élő szóban is megfog?

Figyelt kérdés
Szerintem egyikünk sem az a túl beszédes fajta, és tartok tőle hogy élőben is akadozni fog a beszélgetés ha már neten is akadozik.
2020. szept. 20. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog.
2020. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Ha amúgy eddig ezt leszámítva szimpatikus, én adnék egy esélyt.
2020. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Van aki szóban könnyebben tud beszélgetni, mint írásban. És szerintem élőben sokkal könnyebb beszélgetni. Szóval hajrá, egy próbát mindenképp megér
2020. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Sokan írásban nem tudnak beszélgetni. Szóban sokkal könnyebb. Egy-egy gondolatot jobban ki lehet fejteni, arra jobban lehet reagálni, így könnyebben is jönnek az újabb és újabb témák.
2020. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély, meg arra is hogy nem. Mit agyaltok ennyit egy sima kávézós, délután munka után beülős találkozón? Beszéljek meg a helyet és az időt és találkozzatok, ott majd minden kiderül.
2020. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek chatelni, ezért elég sok beszélgetés megreked. Ellenben élőben imádok beszélni, szóval ott ez nem fordul elő.

Valakinél pont fordítva.

Ez csak úgy derülhet ki, ha teszel egy próbát.

2020. szept. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!