Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megcsalasnak szamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Ez megcsalasnak szamit?

Figyelt kérdés

Adott egy srac, akivel "ismerkedem" egy ideje, sok idot toltunk egyutt, gyakran szervezunk kozos programokat, elvezzuk egymas tarsasagat, nem csak barati szinten..

Megsincs az kimondva, hogy egyutt lennenk, bar igyis olyan a dolog, felcimkezes nelkul..

Nos, nem reg feltunt egy regi ismerosom, megkert arra, hogy talalkozzak vele, bele mentem, en csak egy barati tarsalgasra szamitottam, ez kezdetben igy is volt, de mielott elvaltunk, megcsokolt, de nem tortent semmi tobb..

Azota is buntudatom van, nem tudom, hogy elmondjam e ezt annak akivel "kialakuloban: van a dolog, felek, hogy azzal elveszitenem ot.



2020. szept. 21. 11:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Hat a kulcsszo az felrecsuszott😆
2020. szept. 21. 11:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol értem,még nem alakult ki konkrétan semmi,csak ismerkedtek.Majd túlteszed magad rajta.Nem dőlt össze a világ.Lehet,hogy még bizonytalan vagy vele kapcsolatban.Azért valami mégis van,mert lelkiismeretfurdalásod van.

Ne mondd el,mivel nincs jelentősége a dolognak.Így távolról érdemes ezt nézni.Ő nem biztos,hogy ilyen higgadtan tudná nyugtázni ezt,és csak feleslegesen agyalna rajta,mást gondolva,mint ami valójában van.


Az egészen más megvilágításba helyezné a dolgokat,ha egy meglévő,tartós kapcsolatról lenne szó.

Ott érdemes lenne elgondolkodni,hogy mit is akarsz vele tkpen,és miért történt meg.


F

2020. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Nem, es mindek mondanad el?

Meg ha egyutt is lennetek: letezik olyan kapcsolat, ahol egy csok sem szamitana megcsalasnak, mert elore meg van beszelve, hogy belefer (mint a mienk). Nincsenek abszolut szabalyok arra, hogy mi a megcsalas, hanem megegyezes kerdese. (Ezert nem art ezt viszonylag hamar tisztazni.)

2020. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!