Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a férjemet már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjemet már nem szeretem, de hiába vágyok más férfira, nem tudom még elképzelni se hogy miylen férfira vágyok?

Figyelt kérdés
Nem akarok egyedül maradni, jó lenne egy társ, de ha nem lenne a férjem, akkor sem tudnám miylen férfit akarok helyette. Úgy érzem senkibe nem tudnék beleszeretni, de egyedül szingliként se érezném jól magam. Még csak azt sem tudom, milyen férfi tetszene, teljesen mindegy lenne hogy jóképű vagy sem, menő vagy sem, okos intelligens vagy sem, gazdag vagy sem, humoros vagy sem, nyugodt bogarászós vagy aktív vagy sem...de tegyük fel mindenből a legjobb, pl. szép, gadag, intelligens, megbecsült, menő és nekem is a kedvemre tenne, szeretne engem, figyelne rám...én valahogy akkor sem érzem, hogy bele tudnék szeretni...

2020. szept. 21. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad!
2020. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szívesen össze jönnék veled vagy is tennék egy próbát, találkozás aztán majd meglátjuk.

Szerintem a kor nem számít.

2020. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lottózz inkább, ha ennyire életképtelen vagy...
2020. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig neked jelenleg pont arra lenne szükséged, hogy egyedül legyél. Kitisztuljon a fejed, össze tudd szedni a gondolataid...
2020. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég önző vagy, ha csak azért maradsz a pároddal, mert egyedül nem éreznéd jól magad, közben meg azon kattogsz, milyen férfit szeretnél....

Egy normális értékrendű ember, ha már nem működik a kapcsolat és megjavítani sem lehet, akkor válik/szakít, majd egy darabig egyedül van, átgondolja mi ment félre, helyre jön önmagával, és amikor lelkileg rendbe jött, akkor elkezd társat keresni. Amikor azt érzi, hogy készen áll és nem csak elvenni valakitől, hanem adni is neki.

2020. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!